Соціум

Чотирьох постраждалих від вибуху нафтопроводу транспортували на лікування до Німеччини

Google+PinterestLinkedInTumblr

Внаслідок вибуху нафтопроводу на Надвірнянщині постраждали девʼятеро осіб. П’ятеро з них, серед яких двоє дітей віком 11 та 8 років, значні опіки тілі. Їх було направлено до реанімаційних відділень ОКЛ та обласної дитячоїї лікарні Івано-Франківська, згодом – до Львова. Як повідомляють у Департаменті охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА, двох дорослих і двох дітей відправили на лікування до Німеччини.  Пацієнти вже у німецькій клініці. Ще одного пацієнта, який поки залишається в Івано-Франківській обласній лікарні, сподіваються відправити за кордон найближчими часом.

Нагадаємо, 30 вересня у селі Стримба, що на Надвірнянщині, стався вибух нафтопроводу. Через це спалахнула пожежа, і в результаті постраждали девʼятеро осіб. На місці працювало шість бригад КНП “Обласний клінічний центр ЕМД та МК Івано-Франківської обласної ради”.

Двоє постраждалих отримали медичну допомогу на місці – вони відмовились від госпіталізації. Ще двох людей у стані стресу та з підозрою на отруєння продуктами горіння було доставлено до КНП “Надвірнянська центральна районна лікарня” Надвірнянської міської ради. Після надання медичної допомоги їх відпустили додому.
П’ятьох постраждалих госпіталізовано у реанімаційні відділення, спочатку надвірнянських медичних закладів. Потім 11-річного та 8-річного хлопчиків транспортували до Обласної дитячої лікарні Івано-Франківська. А жінку 39 років та чоловіків 35 та 58 років – до ОКЛ Івано-Франківська.

До теми: 

На Надвірнянщині пролунав вибух: що відомо (ОНОВЛЕНО)

Стан усіх п’ятьох постраждалих оцінено, як вкрай важкий.

Проте, найважчі — у діти. В 11-річного хлопчика — близько 80% опіків тіла, з яких 70% — глибокі рани. У 8-річного хлопчика також близько 80% опіків. З них 75% — глибокі. Обоє з опіками дихальних шляхів.
У 35-річного чоловіка вогонь вразив 45-50% шкірних покривів, з яких 20% — глибокі рани. У жінки 39 років — 30% опіків тіла. У 58-річного чоловіка уражено 35-40% тіла.

Тут за життя людей відчайдушно боролись медики Івано-Франківщини. Надавали високопрофесійну медичну допомогу, забезпечували усім необхідним та готували до наступних етапів лікування, – йдеться в повідомленні.

Читайте також:

Начмед 102 бригади Олександр Фоменко отримав “Срібний хрест” від Залужного

Після стабілізації пацієнтів, двох дорослих та двох дітей доправили з лікарень Івано-Франківська до Центру термічної травми та пластичної хірургії Перше медичне об’єднання Львова. Поряд із тим, пропрацьовували можливості транспортування пацієнтів на лікування за кордоном. Станом на зараз усі пацієнти вже у німецькій клініці.

У четвер, 6 жовтня, чотирьох пацієнтів транспортували для подальшого лікування до Німеччини. Ще одного пацієнта, який поки залишається в Івано-Франківській обласній лікарні, сподіваються відправити за кордон найближчими часом.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.