Соціум

Чому вам потрібно пити воду

Google+PinterestLinkedInTumblr

Загальновідомо, що вода необхідна для вашого здоров’я. Але чому саме? Вода становить основну масу вашого тіла і бере участь у багатьох важливих процесах, в тому числі:

  • виведення шкідливих речовин з організму;
  • регуляція температури тіла;
  • доставка поживних речовин в клітини;
  • захист тканин і внутрішніх органів;
  • поліпшення метаболізму.

Ви отримуєте більшу частину води, вживаючи різні напої. Це можуть бути чай і кава, але вони здебільшого навпаки зневоднюють організм. Також можна пити соки, але через високий вміст цукру, вони дуже калорійні. Так що найкраще пити чисту якісну воду, а в домашніх умовах отримати її можна використовуючи фільтр для очищення води який ви зможете знайти на сайті https://filter.ua.

Регулює температуру тіла

Оскільки вода має здатність переносити тепло, вона відіграє важливу роль у підтримці температури тіла. Під час фізичних навантажень або спеки ви пітнієте, втрачаючи воду. Піт оберігає ваш організм від перегрівання, але температура тіла може підвищитися, якщо ви не будете заповнювати воду, яку ви втрачаєте. Якщо ви пітнієте більше, ніж зазвичай, переконайтеся, що ви п’єте багато води, щоб уникнути зневоднення.

Захищає суглоби

Вода в великих кількостях міститься в суглобовій рідини. Це запобігає тертя поверхонь кісток під час роботи суглобів і правильно розподіляє навантаження на суглоби. А також вода виконує захисну функцію амортизатора при незначних травмах і падіннях.

Виводить шкідливі речовини з організму через піт, сечовипускання і дефекацію

Ваше тіло використовує воду для утворення поту, сечі і роботи кишківника. Піт регулює температуру тіла, тому необхідно пити воду, щоб заповнювати втрачену рідину. Також необхідно вживати достатню кількість води для нормальної роботи кишківника і профілактики запорів.

Адекватне споживання води впливає на ефективність роботи нирок, які видаляють шлаки і токсини з організму.

Покращує витривалість до фізичних навантажень

Дуже важливо пити багато води під час занять спортом. Спортсмени можуть втратити до 6-10 відсотків ваги тіла під час фізичної активності. Вміст води в організмі також впливає на вашу силу і витривалість. Ви можете бути більш сприйнятливі до ефектів зневоднення, якщо ви берете участь в тренуваннях на витривалість або спортивних змаганнях високої інтенсивності, таких як баскетбол.

Негативні ефекти занять спортом без достатньої кількості води можуть серйозно впливати на здоров’я, наприклад, може різко знизитися артеріальний тиск і підвищиться температура.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.