Соціум

Чому українці віддають перевагу електричній теплій підлозі?

Google+PinterestLinkedInTumblr

За останні роки в нашій країні системи теплої підлоги стабільно користуються популярністю у споживачів. Сьогодні можна купити, наприклад, в цьому інтернет магазині: heatingfloor.com.ua теплу підлогу від провідних світових брендів, так і продукцію вітчизняних виробників. Є можливість придбати системи теплої підлоги як оптом, так і в роздріб. Devi, Nexans, Extherm, Hemstedt, Woks, Fenix, Arnold Rak, Gray Hot – це лише частина торгових марок, представлених на вітчизняному ринку електричного обігріву.

Кожен покупець підбере систему відповідно до своїх вимог, до призначення обігріву і комфортного використання. Підігрів підлоги використовується на приватних, комерційних, промислових об’єктах, в медичних, навчальних та інших закладах. Варто розібратися, чому вони так популярні, і які види обігріву можна купити.

Що може купити вітчизняний споживач?

Електрична тепла підлога – це злагоджена і безперебійна робота трьох складових компонентів системи – терморегулятора, датчика температури і нагрівального компонента. Останній визначає різновид обігріву. Сьогодні для отримання тепла використовують такі варіанти:

  1. Нагрівальні кабелі різної довжини і потужності, одножильні і двожильні, резистивні і саморегульовані.
  2. Готові до укладання сітчасті мати з закріпленими на них кабельними секціями. Мати розраховані на певну потужність і, відповідно, площу обігріву.
  3. Тонка інфрачервона плівка, яка працює за принципом сонячного випромінювання.

На підсумкову суму витрат для придбання обігріву впливають тип нагрівального елементу, потужність, площа приміщення, тип опалення – основне джерело тепла або додаткове, тип використовуваного терморегулятора, наявність додаткового обладнання. Теплу підлогу можна інтегрувати в систему «розумного будинку», підключити автоматику і інше обладнання.

Головні переваги системи теплої підлоги

Установка підігріву підлоги дозволити вирішити ряд важливих завдань і отримати відчутні переваги від використання системи:

  • Досягнення комфортної температури незалежно від пори року.
  • Ефективний, рівномірний обігрів без протягів і «мертвих» зон.
  • Підвищення температури в приміщенні за лічені хвилини завдяки високій ефективності роботи.
  • Економія на опаленні, так як обігрів працює тільки тоді, коли це необхідно.
  • Автоматичні контроль і регулювання подачі тепла.
  • Дистанційне керування навіть далеко від дому.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.