Соціум

Чому фасади МДФ користуються популярністю

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Виробники меблів та комплектуючих, а також великі торгівельні мережі задля того, щоб задовольнити потреби споживачів проводять спеціальні маркетингові дослідження, щоб з’ясувати їх вподобання. Звичайно, найголовніший критерій майже для кожного з нас – ідеальне співвідношення ціни та якості. Так от саме за цим співвідношенням, за даними досліджень, фасади МДФ в Україні є найпопулярнішими. Це й не дивно. Адже фасади із дерев’яноволокнистих плит середньої щільності мають дуже багато переваг.

Ми часто задаємось питаннями: якою повинна бути мебель в наших оселях? Як обрати якісну продукцію, яка б доповнила дизайн інтер’єру, та на що потрібно звертати увагу при покупці меблів? Ці, здавалося б, прості запитання стають справжньою дилемою, коли справа доходить до необхідності обирати подібні товари у власну квартиру або дім. Справа в тому, що найякісніша мебель, як вважається багатьма експертами, робиться з використанням певних сортів деревини. Але якщо обирати продукцію саме з такого матеріалу, можна неприємно здивуватися її вартістю. Саме в такі моменти споживачі починають проводити справжнє дослідження на теми: які матеріали краще та чому; робити на замовлення або ж купити готову продукцію; кому довірити замовлення та як не попасти на шахраїв. На декі з цих запитань спробуємо відповісти нижче.

Чому фасади меблів з МДФ такі популярні в Україні

Насправді питаннями та проблемами, описаними вище, стурбовані не тільки споживачі. Сумлінні виробники, які прагнуть найкращими у своїй справі, вготовляють МДФ-фасади з використанням сучасних технологій та екологічної сировини. Сам матеріал є достатньо універсальним, що дозволяє втілювати у реальність будь-які дизайнерські задумки. Що стосується технічних характеристик, то тут варто відзначити наступні:

  • щільність та зносостійкість;
  • екологічність, стійкість до утворення цвілі та грибків;
  • міцність та стійкість до впливу ультрафіолету;
  • приємна вартість;
  • простота експлуатації та догляду;
  • великий вибір кольорової гами.

Переконатись в тому, що асортимент фасадів з цього матеріалу достатньо великий, модна за посиланням: https://lamiform.com.ua/ru/mebelnye-fasady-mdf/. Тут МДФ-фасади поділені на ти великі групи. Перша – це фасади з постфармінга. Вони мають загини з двох боків та покриті пластиком. Друга група – фасади з алюмінієвим профілем. Відрізняються більш високою міцністю та стійкістю до пошкоджень. Третя та остання група – це фасади з ПВХ, 3D акриловою кромкою. Це декоративні вироби, які використовуються в якості облицювання меблевих поверхонь.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.