Соціум

Чоловічий рюкзак – і стильно, і практично

Google+PinterestLinkedInTumblr

263hC6W0JM8GiIMYrVQ9TzJ-5bO65p2PTnWjAhKYKwP6-AggkwJ6jtFMkeZpuO7_u037UE3-GOJGS8-RZ1d3fhJiFh2NZu-Q4jK3OnvFpQOf-mo4K3zpT4tT472A_rdcRWRpF8dgBA3HG2zz7Ys

Ну хто вирішив, що тільки жінки можуть містичним образом носити купу речей у своїй сумочці? Чоловіки також, виходячи з дому, беруть із собою гаманець з грошима, документи, мобільний телефон, павербанк та іншу електроніку, сигарети або електронні пристрої для паління і ще багато іншого. Найкраще із завданням вмістити все це впорається чоловічий рюкзак.

Хто обирає рюкзак?

Шкіряна сумка-рюкзак – це універсальний засіб для перенесення речей, котрому віддають перевагу і дорослі чоловіки, і більш молоде покоління, і підлітки-школярі чи студенти коледжів, котрі ходять з ними на навчання. Такі наплічники поєднують в собі комфорт, стиль, зручність та практичність. Купити чоловічий рюкзак хорошої якості і за вигідними цінами можна в інтернет-магазині https://inbag.ua/cholovichi-sumki-ryukzaki.html. Такий аксесуар вважається більш похідним, тож, зазвичай, його обирають для щоденного використання.

Переваги шкіряного виробу

Звичайно, що чоловічий рюкзак має низку переваг, саме тому цей аксесуар такий затребуваний серед представників сильної половини людства.

  1. Так, виріб функціональний, бо вміщає багато речей, а купа відділень дозволяє для кожної з них «знайти своє місце».
  2. Ще – корисний для здоров’я, оскільки навантаження на спину та хребет розподіляється рівномірно, тренуючи м’язи та покращуючи поставу.
  3. Крім того, він – стильний, що досягається завдяки сучасному дизайну та якісній шкірі, з якого виготовлені моделі.

Розмір та функціонал чоловічого аксесуару

Чим більший рюкзак, тим більше речей він вміщає. Тут все просто. При чоловічий аксесуар виглядає компактно й стильно. Обираючи розмір рюкзака, слід враховувати зріст чоловіка, для якого він призначається. Важливо, щоб виріб був пропорційний до чоловічої статури. А ось функціональні особливості кожної окремої моделі рюкзака полягають у внутрішньому та зовнішньому наповненню. Зокрема, кількості відділень, кишень, органайзера, форматом А4 тощо.

Дизайн та колір наплічника

Кольорова палітра чоловічих рюкзаків не така багата, як жіноча. Втім, і в цьому випадку не доведеться обходитись виключно класичним чорним кольором. Так, можна обрати модель сірого, коричневого, синього чи зеленого кольорів. За формою наплічники для чоловіків, зазвичай, прямокутні. Однак зустрічаються дещо нестандартні моделі, наприклад, трапецієподібні. Загалом, чоловічі рюкзаки в наші дні стали must-have (трендовий, модний, особливо актуальний) аксесуаром для більшості чоловіків. Тож, мерщій за покупками!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.