Соціум

Близько половини українців вважають, що найбільше доріг ремонтують за Зеленського, – опитування

Google+PinterestLinkedInTumblr
41% українців вважає, що за президента Володимира Зеленського в Україні відновлюється найбільша кількість доріг за часи незалежності. 9% вважають, що це було в часи каденції Петра Порошенка, 7% – Віктора Януковича, 7% – Леоніда Кучми, 2% – Леоніда Кравчука і 1% – Віктора Ющенка.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» 10-13 вересня цього року. Вибірка склала 3000 респондентів, пише LB.

Фото ілюстративне

61% опитаних вважають, що за Зеленського ремонтують доріг більше, ніж за Порошенка (6%), тоді як 19% вважають, що відновлювалось однаково. Оцінюючи якість доріг за обох каденцій, 45% вважають, що дороги є якіснішими за Зеленського, 24% – за обох, 4% – за Порошенка.

Крім цього, 82% респондентів помітили покращення стану доріг та збільшення їх ремонтів протягом останнього року. У 2020 році таких було 76%, у 2018-2019 – близько 60%.

Найбільшу заслугу у тому, що в Україні покращуються дороги, опитані віддають президенту (36%). 33% вказали, що це заслуга місцевої влади, 8% – Міністерства інфраструктури або Укравтодору, 1% – Прем’єр-міністра, 2% – Верховної Ради.

«За останній рік зросла кількість тих, хто вважає, що покращення доріг – заслуга президента, і зменшилася тих, хто вважає, що це заслуга місцевої влади», – зазначили соціологи.

Серед сфер інфраструктури, де останнім часом відбувається модернізація, українці найкраще оцінили стан доріг. Близько третини респондентів відповіли, що відбулося покращення у сфері туристичних подорожей Україною, а 25% – підвищення безпеки на дорогах.

 «У динаміці за останні три роки помітно поступове зростання оцінок стану доріг та безпеки на них», – констатували дослідники.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.