Соціум

«Bilobrov clinic» – естетичне та якісне протезування зубів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Протезування зубів вважається одним з найбільш сучасних і дієвих способів, що забезпечує кращий ефект у лікуванні сфери стоматології при абсолютній або ж вибіркової втрати зубів. Встановлюють знімні або незнімні системи. Зараз ортопеди можуть допомогти навіть у дуже важких і запущених випадках. Сучасні методи дають можливість проводити втручання з найменшою дією на людину, безболісно та комфортно.

Але процедура досить складна і потребує ретельності та професійності. «Bilobrov clinic» – надійна та доступна стоматологічна клініка, яка пропонує якісний сервіс від компетентних та досвідчених стоматологів.

Які є різновиди процедури?

  • Цей метод протезування зубів гарантує надійне довгострокове носіння конструкцій.
    Головні типи:
    Коронки — керамічні системи, які відновлюють зруйновані частини зуба. Вони підійдуть якщо він пошкоджений, а його корінь — у здоровому стані. Їх надягають на пошкоджені ділянки, таким чином надають зубу естетичного вигляду, захищають і підтримують його.
  • Мостовидні є незнімними системами, які застосовуються, коли певна кількість зубів підряд потребують зміни, але обставини для цього відсутні. Апарати такого протеза мають негативний вплив на здорові зуби, які потрібно запилювати для кріплення.
  • Керамічні вкладки й накладки – подібні до пломб. У роті хворого вони не проводяться, а лише в особливій лабораторії. Накладки відновлюють недоліки його природної форми й кольору. Процес дуже оберігає тканини зуба, захистить від руйнування, зберігає функціювання.
  • Імпланти — корінці штучного походження, які імплантують у кістку. Згодом ставлять туди коронку чи міст.

Поєднання новітніх технологій та навичок, підсумок багаторічної роботи клініки, професіонали якої легко справляються з будь-яким видом. Також разом із послугою протезування ви зможете скористатися іншими пропозиціями:
– лікування карієсу;
– очищення каналів;
– гігієна порожнини рота;
– хірургічні маніпуляції.

Чому краще зробити якісне протезування?

До плюсів цього методу належать природність, зручність та гарний вигляд. Пацієнти будуть відчувати себе впевненішими, бо протези виглядають немов справжні зуби. Лікар-ортопед вам порадить, який вам підійде найкраще.
Встановлення імплантів та протезів важкі та серйозні операції, до яких потрібно кропітка підготовка. Вона враховує діагностування і план лікування, підбір видів методів, моделювання завдяки 3D технології.
Широкий спектр надійних послуг можна отримати в клініці «Bilobrov clinic» за вигідними цінами.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.