Соціум

Безкоштовно та якісно. Про нюанси державної форми навчання в УКД розповідає студентка Ірина Новаківська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вища освіта в Університеті Короля Данила — це якісна європейська освіта. Завдяки іноваційним підходам до навчання, акредитованим освітнім програмам й викладачам-практикам виш  є одним із провідних закладів вищої освіти в Україні. Зокрема, навчаючись в УКД, ви здобудете широкий спектр знань, компетентностей і можливостей для розвитку.

Тут студентам пропонують не лише профільні знання, а й практичні навички, необхідні для подальшої успішної кар’єри. Крім того, для абітурієнтів, які прагнуть здобути якісну освіту безкоштовно, в УКД є грантові програми та конкурси, державні місця та безоплатне навчання. Це ті можливості, які університет пропонує обдарованим, прогресивним, амбітним молодим людям.

Безкоштовно та якісно. Про нюанси державної форми навчання в УКД розповідає студентка Ірина Новаківська

Можливістю безкоштовно навчатися в Університеті Короля Данила скористалася й Ірина Новаківська. Дівчина здобуває фах менеджера, навчається на першому курсі та не жаліє, що стала студенткою УКД.

Коли я навчалася в школі, неодноразово чула про Університет Короля Данила багато позитивних відгуків. Тут навчалися мої друзі та знайомі, – каже Ірина Новаківська. – Мені подобається, що предмети тут рейтинговані, є вибіркові дисципліни та й загалом навчальний процес організований так, аби кожному студенту було зручно. Тут працюють і фахівці-практики, і молоді спеціалісти, з якими легко знайти спільну мову. Приваблюють і комфортні умови, що, може, звучить дріб’язково, але для мене це було важливо.

Для себе студентка обрала спеціальність 073 Менеджмент, оскільки планує розвиватися в цій сфері та бачить саме в ній перспективу.

Читайте: УКД запрошує старшокласників на конкурс веснянок та гаївок

Я навчаюся за спеціальністю Менеджмент на державній формі навчання. Мені до вподоби обрана спеціальність. Адже завдяки їй можу працювати над удосконаленням своїх лідерських якостей, навчитися проявляти себе, здобути ті скіли, які розвинуть ще й управлінські риси, – говорить Ірина.

Також, на її думку, важливо, що в УКД можна здобути базові знання у сфері економіки. А це дуже потрібно для розвитку та розбудови України як сильної європейської держави.

Крім того, Університет Короля Данила пропонує різні можливості для кожного студента, – зауважує ректор закладу Мирослав Луцький. – Академічна мобільність, стажування, участь у міжнародних та університетських конференціях, зустрічі з успішними людьми та інше. Перелічене дає можливість не тільки розвиватися за обраною спеціальністю, а й розширювати власні горизонти та світосприйняття.

Важливо зауважити, що студентка подавала документи в різні університети, проте для себе все-таки обрала УКД.

Під час вступної кампанії я подавала документи також у ПНУ та ІФНТУНГ. Я обирала між двома спеціальностями: 073 Менеджмент і 075 Маркетинг. Проте технічне забезпечення й умови навчання в університетах були різними, – розповідає Ірина Новаківська. – Тому, коли я дізналася, що в УКД ще й є можливість навчатися на державному та отримувати стипендію, я обрала цей заклад освіти. Я не жалію про свій вибір. Адже більша частина діяльності УКД збігається з моїми власними принципами.

Читайте: Усе на 200 – грант 100%. Про навчання в УКД розповідає студентка Анастасія Михайлюк

За словами Ірини, в університеті лояльно ставляться до студентів, беруть до уваги їхню думку та організовують цікаві й пізнавальні заходи для студентства. Після закінчення університету вона планує працювати менеджером у соціокультурній сфері, адже захоплюється й мистецтвом.

Перспективним для мене є і те, що project-менеджмент дає великий спектр вибору майбутнього місця роботи, – каже Ірина Новаківська.

До слова, у переліку грантових програм УКД є конкурси «Моє місто майбутнього», «Школа має талант», «Кубок Короля Данила». Крім того, для абітурієнтів, які склали ЗНО/НМТ на високі бали (180-200), є можливість також здобувати освіту безкоштовно.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.