Соціум

Армія теж святкувала

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цьогоріч військові Івано-Фран­ківського гарнізону відзначили День Прапора і День незалежності з особливою пишністю. Вранці 23 серпня на території обласного військового комісаріату урочисто підняли державний прапор. «Прапор – це величний символ нашої незалежності та ціліс­ності», – наголосив на мітингу начальник гарнізону, полковник Ігор Боловицьких.

Так само урочисто були підняті прапори і у 114 Івано-Франківській бригаді тактичної авіації та 197 авіаційній базі. У переддень святкування у цих частинах пройшли заняття, на яких особовому складу розповіли про історію виникнення державного прапора України, про те, яку роль він відіграв під час становлення держави у пострадянські роки.

«Ми зробили все можливе, щоб наш особовий склад не просто відбув урочистості, а серцем відчув повагу та шану до символу, що є ознакою української державності», – зазначив заступник командира 114 бригади тактичної авіації з виховної роботи підполковник Олександр Кухарук.

Також військові взяли участь у піднятті жовто-блакитного стягу на Вічевому майдані Івано-Франківська. Солдати строкової служби разом з дітьми, вдягнутими у вишиванки, та ветеранами визвольних змагань піднесли до центральної щогли міста держав­ний прапор, який підняли перші особи області.

А наступного дня, 24 серпня, понад 300 військових взяли участь у всенародному святкуванні Дня незалежності. Вони пройшли урочистою ходою вулицями міста та взяли участь у святковому молебні і мітингу.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.