Соціум

Англійська онлайн: готуємося до складання іспиту

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Міжнародні іспити мають свою структуру та особливості, тому для їх успішного складання необхідно заздалегідь пройти підготовку на спеціальних курсах англійської онлайн. Важливо також самостійне вивчення мови. Як правило, на іспиті перевірятимуть навички читання, письма, говоріння та аудіювання, тому при підготовці необхідно прокачати їх усі. Хороша новина в тому, що сучасні технології дозволяють робити це онлайн за допомогою смартфона та інших гаджетів.

Почитайте як дитині вчити англійську онлайн тут. У цій же статті розглянемо прості способи та сучасні ресурси, які допоможуть у самостійній підготовці до складання міжнародних іспитів.

Англійська онлайн: готуємося до складання іспиту
Регулярна практика англійської онлайн та цілеспрямована підготовка допоможуть отримати бажаний бал на іспиті

Англійська онлайн: що читати, слухати та дивитися для складання міжнародного іспиту

Як правило, на офіційних сайтах міжнародних іспитів можна знайти приклади минулорічних тестів та пробні варіанти, що дозволяє зрозуміти, які теми можуть зустрітися в кожному блоці перевірки. Найчастіше, це загальні та актуальні тематики, наприклад, культура, спорт, проблеми довкілля, погода та вища освіта. Важливо не тільки прокачати словниковий запас у цих темах, але й знати ідіоми, сленг, вміти висловити свою точку зору з того чи іншого приводу. Для цього потрібна хороша онлайн підготовка:

  • Регулярно виділяйте час на читання англійською. Це стосується не лише топиків на загальні теми, а й новин та блогів. Це можуть бути як статті на англомовних ресурсах про політику, фінанси та охорону здоров’я, так і блоги про культуру, досягнення науки, подорожі, психологію та моду. Підпишіться на розсилки журналів і ресурсів новин, виділяйте в день 15-20 хвилин на читання статей на різні теми.
  • Слухайте підкасти, лекції та аудіо розповіді онлайн. По-перше, це допоможе прокачати аудіювання та розширити словниковий запас. По-друге, це ще одне джерело актуальної інформації. Велика різноманітність подкастів англійською дозволяє послухати лекцію на різні теми, наприклад, Art, Finance і Space, дізнатися думку фахівців з різних сфер, поповнити багаж цікавою історією від відомих людей.
  • Дивіться відео контент англійською. На YouTube та інших стрімінгових платформах можна знайти ролики не лише з челенджами та шоу, а й з лекціями, оглядами, новинами, виступами спеціалістів з різних галузей. Багато цікавих виступів є на TED talks. Переглядаючи відео онлайн, ви одночасно будете покращувати аудіювання та поповнювати словниковий запас.

Не забувайте проходити пробні тести онлайн. Як ми вже зазначили вище, з їх допомогою ви зможете зрозуміти, які теми можуть зустрітися на іспиті і які питання можуть на вас чекати. По-друге, ви зможете відслідковувати свій прогрес. Заведіть окремий блокнот або файл на комп’ютері, де будете записувати нові слова та висловлювання, поширені питання та можливі відповіді на них.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.