Соціум

Воюємо з целюлітом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Целюліт – це відкладення жиру. З віком волокна, що сполучають шкіру з м’язами, скорочуються та товстішають. Внаслідок цього під шкірою вгадуються дрібні грудочки. Подолати проблему можна, але треба докласти неабияких зусиль: правильно хар-чуватися, вживати велику кількість води і регулярно займатися спортом.

Проте не слід сідати на дуже строгу дієту. Занадто інтенсивне схуднення призведе до втрати м’язевої тканини, що лише підкреслить усі нерівності. Головне – збалансована дієта.

Під час антицелюлітної дієти можете вдосталь наїдатися продук-тами, що багаті на клітковину: квасоля, фрукти, овочі, чорний хліб і коричневий рис; пісне м’ясо – курятина й індичатина, а також смажена або запечена риба. У щоденний раціон можна включити низькокалорійний йогурт і молоко, але важливо – не переборщити. Те ж стосується і гарбузового та соняшникового насіння, горіхів. Вони містять здорові жири. Слід їсти натуральну їжу, максимально просту в приготуванні.

Очищених продуктів, на зразок, рафінованого цукру, білого хліба, білого рису і вермішелі, жирного м’яса і продуктів, тортів і випічки варто остерігатися. «Правильні продукти», як правило, містять багато клітковини або є діуретиками (допомагають вивести з організму надлишок рідини), тобто вони сприяють виведенню з організму токсинів. А «неправильні продукти» просто блокують токсини усередині.

Займіться спортом – і ваше тіло віддячить вам, спалюючи всі непотрібні запаси жиру. Чудово, якщо ви займаєтеся ходою, їздою на велосипеді чи іншими вправами, які покращують роботу серця. Проте не забувайте і про навантаження на м’язи. Оскільки в нашому тілі понад 600 м’язів, навантаження потрібно робити почергово на різні групи м’язів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.