Соціум

Віра Микитюк: «Я і моя команда з піклуванням про майбутнє»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Безпліддя – не вирок, переконані спеціалісти лікувально-діагностичного центру «Екстрамед». До речі, це єдина в області приватна клініка, де є відділ екстракорпорального запліднення. Там сімейним парам, які ще не втратили надію, дарують можливість стати батьками та народити здорових дітей.

«Екстракорпоральне запліднення – це допоміжні репродуктивні технології, – каже генеральний директор лікувально-діагностичного центру «Екстрамед» Віра Микитюк. – У світі вони існують вже давно і в нас давно мають бути в кожному регіоні. Для цього не треба їхати кудись в Київ чи за кордон. Це можна зробити в Івано-Франківську».

До того, аби відкрити такий важливий відділ, підходили дуже довго та серйозно. Спочатку, звісно, вчилися. Адже, чим більше знань, тим якісніше лікування. Тому всі спеціалісти з «Екстрамеду» їздили набиратися досвіду до США, Фінляндії, Росії. Відповідно, отримали знання світового рівня.

«Якими є ми, такими будуть і наші діти – говорить Віра Микитюк. – Тому весь сенс нашої роботи полягає в тому, що ми піклуємося про здоров’я наших пацієнтів, аби вони народжували здорових дітей. Люди мають знати: якщо є проблема, то її потрібно вирішувати, лікувати, і лікувати якісно. Гроші – не пріоритет. Пріоритет – власне, репутація якості наших послуг. Адже в нас в одному місці зібрані всі кваліфіковані кадри області в галузі гінекології, урології, лабораторної діагностики та УЗД-діагностики».

Окрім найкращих спеціалістів, «Екстрамед» славиться й хорошою медичною технікою. Адже завжди йде в ногу з часом та у своїй роботі використовує світові технології, щойно вони з’являються на медич-ному ринку.

«Екстрамед» одним із перших у Івано-Франківську встановив найсучасніший апарат УЗД. З його допомогою майбутні матусі можуть навіть отримати на згадку фотографії свого чада. Новітні технології та формат 4D дозволяють зафіксувати маля настільки точно, що можна побачити, як у лоні матері воно посміхається, дивується чи навіть незадоволено морщиться.

Універсальним є оптичний прилад – відеокольпоскоп. З його допомогою гінеколог може бачити поверхню обстежуваних тканин і органів на екрані монітора із 20‑30‑кратним збільшенням до найдрібніших деталей. Це дозволяє виявити найменші захворювання, які згодом можуть викликати і онкологічні хвороби.

Радіохвильовий хірургічний апарат «Сургітрон» у «Екстрамеді» використовують як хірургічний прилад.

«Ним можна робити різні хірургічні операції, – розказує Віра Микитюк. – «Сургітрон» має властивість різати радіохвилею, при цьому дає специфічний, дуже тоненький розріз. Крім того, радіохвиля стерилізує тканину. Для нас у гінекології це дуже позитивно, бо, наприклад, усуваючи якусь гінекологічну патологію шийки матки, ми її водночас оздоровлюємо та стерилізуємо. Особливо це добре для дівчат, які ще не народжували».

Також не менш важливо, що з допомогою такого приладу можна видаляти гемангіоми у дітей. Часто під час вагітності у жінок з’являються невуси – родимки, схожі на бородавки, різні папіломи. Усі ці дефекти видаляються радіосургітроном без жодних слідів та шкоди здоров’ю.
Світова тенденція показує, що найчастіше саме чоловіки страждають від безпліддя, ніж жінки.

«Якщо робити висновки з наших пацієнтів, – говорить Віра Микитюк, – то раніше, сім років тому, чоловіки з такою проблемою до нас могли приходити раз на рік чи два. Тоді це вважалося багато. А сьогодні маємо два-три чоловіки на тиждень. І це вже нікого не дивує. В Україні причини – той самий Чорнобиль, ожиріння, малорухливий спосіб життя, шкідливі звички, вживання модифікованих продуктів».

Проте, все лікується, а у найскладніших випадках чоловічого безпліддя спеціалісти «Екстрамеду» використовують апарат ICSI (інтрацитоплазматична ін’єкція сперматозоїда). Це – метод штуч-ного запліднення, при якому одного єдиного сперматозоїда за допомогою найтоншої мікроголки вприскують в яйцеклітину.

Отже, з піклуванням про майбутнє новітні технології та кваліфіковані лікарі творять дива. І вони доступні тут – у Івано-Франківську.

Ліцензія АВ № 191454
від 08.09.2006 до 08.09.2011

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.