Соціум

Сміття на дорогах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Неочікувані минулотижневі морози дуже негативно вплинули на івано-франківських комунальників. Адже багато контейнерних майданчиків були просто завалені відходами. Одним із найгірших виглядав майданчик поблизу Стуса, 45. Адже сміття лежало прямісінько на дорозі, якою їздять машини та ходять люди. Крім того, контейнери облюбували собаки та голуби – видовище…

Мешканець цього будинку Павло Коваль каже, що жити поблизу такого майданчика йому вкрай неприємно. «Мені вже набридло на це дивитися, – сказав чоловік. – Я не можу сказати, що таке буває постійно, але трапляється. Тут сміття вже не вивозять приблизно тиждень, от воно й набралося».
Втім, наші комунальники, як завжди, кажуть, що вини їхньої в цьому нема. Заступник голови правління ВАТ КАТП-0928 Михайло Яцків стверджує, що сміття не вивозилося через погодні умови. Мовляв, саме через це минулого тижня на лінію виїжджало значно менше машин. Бо, аби вивезти сміття із п’яти ЖЕО (тих, які вони обслуговують), на лінію треба випускати 12 машин, а трапилося так, що виїжджало значно менше – від двох до восьми.
«Через погодні умови гідравліка машин просто не витримує, – каже Яцків. – Наші машини технічно не пристосовані до такого морозу, бо навіть вода замерзає в радіаторі». Він наголосив, що, попри низьку температуру, КАТП-0928 роботу не припинило – просто сміття накопичувалося більше, ніж вони могли вивезти.
До речі, Михайло Яцків поскаржився на мешканців Івано-Франківська, які боргують КАТП-0928 понад 1 млн. грн. Мовляв, це теж впливає на їхню роботу. Адже треба закупити паливно-мастильні матеріали, запчастини та вчасно розрахуватися з постачальниками.