Соціум

Пришли мені відкритку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Нині листів чи відкриток майже ніхто не пише. Або телефонують, кидають смс-ки чи пишуть електронкою. А так іноді хочеться отримати гарну листівку та від руки написаного листа. Не віртуального – справжнього.

Івано-Франківська дирекція Укрпошти вирішила «навернути» людей до листування за допомогою нової міжнародної програми – посткросінг (проект створений для можливості отримували листівки з усього віту). Суть цього проекту полягає в тому, що зовсім незнайомі люди з різних куточків світу надсилають одне одному листівки. Хіба ж не хотілося б отримати поштівку, наприклад, десь із Китаю чи Нідерландів?

Ця система працює вже п’ять років. До речі, з її допомогою щогодини надсилаються 442 листівки із 30 країн світу – Америки, Австралії, країн Європи та Азії.

«В Україні такою послугою першою скористалася Донецька дирекція Укрпошти, – каже в. о. начальника відділу маркетингу Оксана Протас. – А вже цьогоріч це увійшло у плани всіх дирекцій, бо керівництво зрозуміло, що це є вигідно. Починаючи з жовтня 2009 року, у Донецьку вже відправлено понад 34 тис. листівок, а дохід становить близько 191 тис. грн.».

Взяти участь у цій міжнародній поштовій програмі зможе кожен охочий. Спершу слід зареєструватися на спеціальному сайті, стан-дартно – вказати свої особисті
дані, адресу та інтереси. Після того вам на електронну пошту надійде ваш особистий номер та адреса людини, яку вам пропонує програма для переписки.

«Я вже зареєструвалася, – говорить Оксана Протас. – Мені запропонували переписку із жінкою з Москви. Вже купила конверт і листівку. На конверті обов’язково слід вказати особистий номер, який одержувач має внести у систему. Тож таким чином я можу бути наступним посткросінгером, який отримає відкритку».

До такої новинки від пошти будуть заохочувати всіх клієнтів. Також запропонують цю послугу в школах. Адже діти, як ніхто, зацікавляться перепискою та обміном відкритками з усього світу.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.