Соціум

«Подаруй Франківську квітку»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Під таким гаслом у столиці Прикарпаття триває конкурс на найкраще заквітчаний балкон, підвіконня чи подвір’я. Змагання під назвою «Місто квітів» стає традиційним. Цьогоріч його вже вдруге проводить «ОТП Банк» за підтримки міського голови Віктора Анушкевичуса. Щоб зробити власний внесок у покращення обличчя міста та позмагатися за цінні призи, необхідно до 19 серпня зареєструватись у регіональному відділенні «ОТП Банку». І, звичайно, прикрасити територію біля свого дому.

Якщо у минулих століттях архітектура передбачала зовнішню оздобу будівель зеленню, зараз проектанти цю деталь часто ігнорують. А дарма. Адже це не лише надає містам ошатного вигляду, але й сприяє екології. Наприклад, у Будапешті з міського бюджету щорічно виділяються чималі кошти на озеленення, тому місто дивує різнокольоровими клумбами навіть узимку.

Оскільки наші муніципалітети, на жаль, не мають коштів на такі заходи, посприяти перетворенню Франківська на місто квітів готові представники приватного капіталу. «Ми народилися і живемо у своєму місті, любимо Івано-Франківськ, відчуваємо відповідальність за його майбутнє та намагаємося зробити його красивішим. Саме тому «ОТП Банк» запропонував ідею проведення конкурсу «Місто квітів». Як ми і сподівалися, це починання переростає у масштабний щорічний проект, – каже Олег Наворенський, керуючий відділенням «ОТП Банк» у Івано-Франківську. – Конкурс покликаний об’єднати всіх, хто прагне підкреслити неповторність і красу рідного міста».

Торік участь у конкурсі взяли 58 іванофранківців. Конкурсанти висаджували на балконах та підвіконнях різноманітні квіти та інші декоративні рослини. Перемогла Лідія Зень з вулиці Василіянок, яка отримала в подарунок ноутбук і страховий поліс, а також приз глядацьких симпатій. Цінні призи вибороли ще п’ять призерів конкурсу.

Цього року до участі вже зголосилися 15 городян. До призового фонду увійшло багато цінних призів, серед яких – вікенд у Кракові, ноутбук, страховий поліс і багато квитків до кінотеатру. Запроваджено також приз глядацьких симпатій, володар якого визначатиметься інтернет-голосуванням на сайті www.kinolumiere.com.

Фінал і нагородження авторів найкращих робіт відбудеться у вересні цього року.

Зареєструватись на участь у конкурсі можна у відділенні «ОТП Банку» (вул. П. Орлика, 8) або за телефоном (0342) 71-60-60.

Ліцензія НБУ №191 від 08.11.2006

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.