Соціум

Падіння в криницю закінчилося щасливо

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Світанок 2 серпня для 49‑літнього мешканця села Угорники Івано-Франківської міськради виявився непростим: чоловік із необережності впав у криницю на власному подвір’ї. Пролетівши дев’ять метрів, він зміг втриматися на поверхні і знайти в собі сили покликати на допомогу. Саме крики та стогін, що долинали з сусіднього обійстя, почув один із мешканців села, коли зранку вийшов на подвір’я. Чоловік підійшов ближче та зрозумів, що голос лунає із криниці. А зазирнувши до неї, помітив свого сусіда-бідолаху.

Спочатку чоловік намагався самотужки визволити потерпілого з колодязного полону, опустивши вниз драбину. Проте, ця спроба виявилася невдалою: і драбина була закороткою, і знесилений чоловік не мав сили піднятися нею.

Тоді люди звернулися за допомогою до рятувальників. До місця виклику відразу прибула чергова варта бійців МНС. Рятувальники за допомогою мотузки витягли потерпілого на поверхню. На щастя, потерпілий відбувся легким переляком та незначним переохолодженням і від госпіталізації відмовився.

А загалом, з початку цього року на Івано-Франківщині бійці МНС здійснили понад 80 таких виїз­дів для надання допомоги людям, котрі потрапили у різні нештатні ситуації в побуті. При цьому врятувано життя 25 прикарпатцям.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.