Соціум

Краплинка серця – дітям

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Телерадіокомпанія «Вежа» та модельне агентство «Ювента» вдруге проводять благодійний марафон «Краплинка серця – дітям!». Мета акції – збір коштів на придбання одягу, ліків та продуктів харчування для івано-франківського притулку на Набережній. Притулок приймає знедолених дітей не лише з міста та області, а й з усієї України та навіть з-за кордону. Це єдиний заклад такого типу на Прикарпатті.

Напередодні новорічних свят 2009 року виявилося, що діти з притулку не мали елемен­тарної можливості взутися, щоб вийти на вулицю. Тож ідеолог акції, директор модельного агентства «Ювента» Тетяна Терсенова, запропонувала ТРК «Вежа» організувати спільну благодійну акцію. Так з’явилася «Краплинка серця – дітям!». Цього року вирішили не зупинятись і планують перетворити цю акцію на традиційне весняне свято для дітей притулку і всіх, хто отримує задоволення від благодійності.

Наразі благодійний марафон «Краплинка серця – дітям!» набирає обертів і завершиться 13 квітня у приміщенні облмуздрамтеатру концертом місцевих виконавців та аукціоном дитячих малюнків. Програма концерту передбачає показ моделей від школи краси «Ювента», виступ півфіналістів конкурсу «Україна має талант» – тріо «Мінібратс», дуету «Стильні штучки», танцювального колективу «Імпульс» та інших. Організатори марафону збиратимуть благодійні внески у розмірі від 10 грн. взамін на квиток на концерт.

На радіо «Вежа» щосереди та щоп’ятниці об 11:30 вже йдуть програми «Краплинка серця – дітям» за участю організаторів заходу, виконавців, чиновників, меценатів акції тощо. Організатори благодійної акції сподіваються, що до неї долучиться якомога більше людей. Адже дарувати не менш приємно, ніж отримувати подарунки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.