Соціум

Компанія «Мельник»: перший рік – перші здобутки

Google+PinterestLinkedInTumblr

Можна довго розмірковувати і сперечатись про те, наскільки малим чи великим є термін в один рік. Звісно, для історії – це практично мить. А от для людей, які щойно стали батьками, мабуть, один із найдовших періодів у житті. І для новоствореного підприємства перший рік найчастіше буває вирішальним: або початком чогось великого, або безславним кінцем.

Днями будівельна компанія «Мельник» святкує першу річницю заснування. Своїми враженнями та планами з «Репортером» поділився директор підприємства – Іван Мельник.

— Пане Іване, чим особливим відзначився для вас перший рік роботи компанії?

— Він не був легким, оскільки будівельного досвіду та відповідної довіри покупців ще не було, та й ринок нерухомості досі не відійшов від кризи. Попри все, нам вдалося підібрати команду фахівців, знайти надійних партнерів і втілити в життя все заплановане. Рік був насичений різними подіями і результатом я задоволений. Ми отримали ліцензію на господарську діяльність, пов’язану із створенням об’єктів архітектури, вступили до Асоціації працівників будівельної галузі міста Івано-Франківська, а мене прийняли до президії цієї організації.

На сьогодні ми вже збудували на Вовчинецькій першу чергу дев’ятиповерхового будинку, проект якого є архітектурно складним та великим за площею (42 квартири), до кінця року плануємо здати його в експлуатацію. Найближчим часом розпочнеться будів­ництво другої черги, а також нового житлового восьмипід’їздного комплексу в Івано-Франківську.

Крім того, ми долучаємося до різних творчих і спортивних заходів міста та області. Зокрема виступили спонсором відбору на півфінал Дитячого Євробачення 2011, фестивалю лемківської культури «Кличе зелена неділя», свята «Купальські забави», де було встановлено новий рекорд України. Мені приємно, що така робота не залишилась непоміченою, нещодавно мене відзначено премією «Кращий молодий меценат» у рамках обласного конкурсу «Молодий лідер Прикарпаття – 2011».

— Ні для кого не секрет, що ім’я компанії «Мельник» – це ваше прізвище. Чому назвали саме так?

— Зрозуміло, що від назви залежить багато. Довго думали, аналізували назви інших партнерів ринку. Більшість із них мають у назві частку «буд», деякі з назв практично не відрізняються. Ми взяли до уваги світовий досвід. Там засновники дають компанії власне ім’я, і це є гарантією того, що я чесно та відповідально ставлюся до бізнесу і клієнтів. Моє прізвище в назві – це моя репутація у заставі. За назвою фірми сховатися легко, а от прізвище змінити не вдасться.

— На будівельному ринку міста багато конкурентів. Як вам вдається відрізнятися від інших і знаходити саме свого покупця?

— Так, дійсно, пропозиція житла висока. Однак кожен забудовник має свій «почерк». Ми поки що завойовуємо довіру споживачів і доводимо, що все обіцяне виконаємо. Я мав деякий досвід співпраці із забудовниками міста, тому можу сказати, що, хоча ми всі конкуруємо, але нам вдалося налагодити дружні партнерські стосунки з багатьма. На мою думку, аби бути успішним на цьому ринку, потрібно працювати, показувати результат. Компанія, яку хочеться наслідувати, – це «Ярковиця». Криза чи не криза, а вони будують, і то багато.

Якщо говорити про наші переваги, то перш за все ми орієнтуємося на якість: ставимо вікна з енергозберігаючим пакетом і двосторонньою ламінацією, завезли броньовані двері (вага кожних 130 кг), враховуємо побажання клієнтів щодо перепланування квартир, розведення електропроводки. Для більшої поінформованості наших клієнтів на сайті компанії постійно відображається реальний стан будівництва, важливі події. Найбільшою цінністю для нас є позитивні відгуки клієнтів.

— Можливо, маєте особливі секрети, формули чи розрахунки, які допомагають досягти успіху в бізнесі?

— Секрет дуже простий – знайти команду однодумців та інтенсивно працювати кожен день. Я вважаю, що найбільшою гордістю нашої фірми є персонал – молоді активні люди, які професійно та відповідально ставляться до своєї роботи. Якщо це потрібно для компанії, то вони виходять і у вихідні. Ми не тільки працюємо, але й організовуємо спільний активний відпочинок на природі, взимку разом їздили на кількаденну екскурсію на Закарпаття. Приємно відзначити партнерство із «Репортером». Адже ви з нами від самого початку, і з вашою допомогою ми виконуємо наше гасло – красиво змінюємо обличчя нашого рідного міста, встанов­люючи нові вікна читачам.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.