Соціум

Бібліо-вернісаж провели на Пасічній

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Читаємо та малюємо разом зі святим Миколаєм» — під такою наз­вою пройшла годинка-сюрприз у бібліотеці-філії № 5 івано-франківської міської централізованої бібліотечної системи (МЦБС). На сьогодні це єдина бібліотека у мік­рорайоні Пасічна та й та тимчасово міститься у маленькій кімнатці на Галицькій, 100, у приміщенні ЖЕО № 5. До серпня цього року бібліотекарі орендували три кімнати в дитячому садочку № 36 на Целевича, але потім були змушені звідти переїхати.

На проведенні конкурсу малюнка наполягали самі маленькі відвідувачі. Тож 20 грудня, наступного дня після свята Миколая, працівники бібліотеки організували вернісаж читацької творчості. Учні 4‑8 класів пасічнянських шкіл представили власні ілюстрації до улюблених книг, відгуки, щоденники. Крім того, вони «захищали» свої роботи — розповідали про книжки, рекомендували їх.

Особливим гостем вернісажу була франківська художниця Ірина Тарновецька-Мороз. Діти охоче слухали її розповідь про перші прочитані казки, про особ­ливості малювання, а також вірші з поетичної збірки художниці «Кольорові сни». Їх цікавило все — як розкрити талант, де шукати натхнення, як писати чи малювати?

«Сьогодні дуже важливе читання позитивної літератури — про любов, дружбу, вірність, — каже завідуюча бібліотекою Світлана Українець. — Воно стимулює до творчості, а той, хто розвиває свої здібності, завжди перемагає. Незважаючи на сучасні інтернет-тенденції, є багато дітей, які хочуть читати та обговорювати прочитане. І наша виставка-вернісаж обов’язково матиме продовження, тож запрошуємо всіх охочих».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.