Відео Розваги

Завтра стартує прем’єра комедійного серіалу, який знімався на Франківщині

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

14 квітня о 21:00 на “1+1” стартує серіал власного виробництва “Останній москаль”. Творці картини довго вагалися, чи варто зараз випускати своє дітище саме під такою назвою, однак врешті вирішили: “москалю” – бути.

maxresdefault[1]

“Коли два роки тому народилася ідея серіалу, ми нічого поганого в назву не вкладали. Нічого поганого не вкладаємо і сьогодні. Головна асоціація – з грою “Останній герой”. Ми планували міняти назву, бо самі думали про те, що не зможемо донести до всіх її сенс. Проте все ж вирішили залишитися в межах художнього задуму. Асоціація зумовлена тим, що головний герой фільму – Валера Дмитрук, зніжений, молодий москвич, багатий, красивий і привабливий,  потрапляє в покинутий світ, для нього майже казковий. Він стає несподіваним гостем свого дядька в Карпатах”, – переповіла продюсер  фільмів і серіалів “1+1” Олена Васильєва.

Москвича у світі гуцулів зіграв молодий російський актор Ігор Скрипко, якого, як з’ясувалося, затвердили після дуже тривалого кастингу. 23-річний хлопець одразу ж полюбив свого персонажа, тому ідеально впорався з роллю.

“Ігор із міста Сизрань, але закінчив театральний виш у  Москві і працює зараз в театрі “Біля Нікітських воріт”. Ми довго думали, радилися, обирали актора, а зараз дуже задоволені своїм вибором, тому що Ігор втілює і зніженість, і благородство, і елегантність. У ньому є квінтесенція молодого москвича з усіма плюсами і мінусами цього образу”, – розповіли творці серіалу.

А виконавець ролі Івана Юрій Горбунов зізнався: мріє, щоб на екрані серіал був настільки смішним, як і під час знімання.

“У фільмі є багато соціальних тем, любовна лінія. Ми всі віримо в те, що це буде смішно, цікаво і актуально. Принаймні, під час роботи в серіалі було дуже весело”, – сказав Юрій і додав, що під час зйомок йому не раз доводилося ризикувати. – Найстрашніше було втікати від трактора, який “наступав” на п’яти і їхав на повній швидкості. Треба було встигнути втекти, зіграти те, що треба, не спіткнутися і не впасти, бо за кермом – божевільний хлопчик, який на гальма міг і не натиснути”, – згадав Горбунов.

Якщо Юрію було лячно грати сцену з сільськогосподарською машиною, то творці ніколи не забудуть, як фільмували ведмедя.

“Через помилку людини, яка привела тварину на майданчик, ведмідь не був прив’язаним. Він із клітки виходив просто на артистів!” – згадали члени знімальної групи.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: