Розваги

Забудьте про виснажливе використання звичайних запальничок

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Іноді вони працюють, іноді ні. А потім у них дуже швидко закінчується пальне, і вам доводиться або їх заправляти або просто викидати.

У чому привабливість електронних запальничок, так це те, що з ними таких проблем не буває. Якщо розрядиться, то досить просто повторно зарядити та у найближчі 2 тижні використовувати без підзарядки.

запальнички новини Івано-Франківська

Отже, якщо ви хочете уникнути появи колекції порожніх запальничок у себе в будинку, які зрештою опиняться на звалищі, швидше заходьте на сторінки віртуального каталогу ДуДа та вивчіть асортимент електронних запальничок – https://duda.com.ua/category/usb-zazhygalky/. Вибір представлений найрізноманітнішими моделями на будь-який смак. Кожна електронна запальничка є прогресивним девайсом для отримання вогню.

Отже, якою є альтернатива? Електронні запальнички.

Вони вже далеко не нові, але багато людей досі не знають про існування кращої альтернативи класичним газовим чи бензиновим запальничкам. Ось 5 причин, через які вам варто серйозно подумати про перехід на USB-запальничку.

Принцип роботи

У той час як звичайні запальнички працюють на рідині і їх необхідно постійно заправляти, або в крайньому випадку викидати після того, як рідина закінчиться, USB-запальнички є набагато довговічнішою і зручнішою альтернативою. Оскільки ці запальнички без полум’яні, вам слід все одно бути обережними, тому що ви все одно можете обпектися. Ви не бачите полум’я, тому що ці запальнички не використовують паливо, а працюють на електричному струмі високої напруги і здатні генерувати тепло до 1100 градусів.

Плазмові запальнички не мають запаху при горінні

Запах звичайних запальничок виникає через горіння палива, але в електричних плазмових запальничках його немає, оскільки паливо не горить. Вона також не залишить слідів обвуглювання або кілець диму.

Акумуляторні запальнички більш екологічні!

Одна з найкращих особливостей цих запальничок полягає в тому, що вони перезаряджаються! Вони довговічніші, ніж звичайні запальнички, які необхідно часто заправляти або, у випадку з дешевшими, викидати після того, як рідина закінчиться.

Як тільки ви придбаєте електричну запальничку, що перезаряджається, вона прослужить вам дуже довго. Одного заряду вистачає приблизно 200-300 запалювань.

Захист від вітру

Ви колись опинялися на вулиці, у вітряному місці, намагаючись запалити сигарету, але полум’я тут же гасло? У випадку з електронними примірниками можна забути про це. Вона вартує вашої уваги через її вітрозахисну якість. Плазмові запальнички можуть світитися у будь-якому напрямку

Захист від дощу

Електрична плазмова запальничка не тільки захищена від вітру, але може працювати під час дощу.

Купуйте електронні запальнички в інтернет-магазині Дуда, тут на вас чекає:
  • відмінний сервіс;
  • прийнятні ціни;
  • чуйні гуру курильних аксесуарів.

Вивчіть запропоновану колекцію товарів та оформіть замовлення онлайн з доставкою по всій Україні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.