Розваги

За поїздку до Венеції у весільному реаліті позмагаються дві пари з Франківщини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У романтичному весільному реаліті-шоу «4 весілля» на телеканалі «1+1» за медовий місяць у Венеції змагатимуться пари з сіл Битків та Тисів Івано-Франківської області.

17-річна Ірина та її коханий Назар з села Битків Івано-Франківської області невдовзі після знайомства зрозуміли, що стануть молодими батьками. Радісна новина кардинально змінила життя пари: Назар приступив до пошуків роботи для того, щоб забезпечувати сім’ю, а дівчина почала готуватися до материнства.

Цілеспрямовані Василина і Андрій з села Тисів Івано-Франківської області заради мрії про розкішне весілля вісім років працювали за кордоном. Василина працювала прибиральницею в готелях і ресторанах, а її наречений –  будівельником.

Наречена Аліна із Сум прийшла на проект за перемогою. Задля цього дівчина в якості шеф-кухаря запросила фахівця, який раніше працював з президентами України.

Самовпевнена Вікторія з Миколаєва не сприймає інших учасниць за конкуренток, оскільки впевнена, що вони з її нареченим Олегом – найгарніша пара програми.

Нагадаємо, що в рамках проекту чотири наречені змагаються за весільну подорож. І прагнуть перевершити одна одну в ефектності церемонії, оригінальності сукні, меню і загальному враження від свята. Учасниці «4 весілля» виходять заміж по черзі та запрошують конкуренток на своє свято. Переможницю реаліті-шоу обирають конкурсантки шляхом виставлення балів одна одній.

Ефір програми сьогодні о 22:00 на телеканалі «1+1».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні