Розваги Фото

З 9 -11 грудня в Івано-Франківську стартує фестиваль «Jazz Bez»

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківську в обласній філармонії відбудеться XIV Міжнародний фестиваль «Jazz Bez».

DSC_2438

За словами директора філармонії Андрія Савки, джаз якраз показує європейськість та приналежність до світових процесів. «Я думаю, що Івано-Франківськ заслуговує, аби бути поряд з цими процесами і поряд зі Львовом, Києвом та іншими містами України, де проходять джазові фестивалі», – наголосив Андрій Савка.

DSC_2439

Фестиваль триватиме три дні. Перший день буде присвячений Дню Києва. На сцені виступить відомий квартет саксофоністів зі столиці, а також один з кращих саксофоністів України Олександр Рукомойніков. Перед відкриттям, він проведе майстер-кас для юних музикантів. Другий день – присвячений Львову, а останній – буде таким собі цікавим міксом.

DSC_2434

 

Два концерти фестивальної програми будуть супроводжуватися відеоінсталяціями від VJ групи «Куб». Це будуть проекти Романа Рося «РоСол» та «Мольфар». За словами VJ Glow Сергія Пілявця, джаз найбільш наближений до віджеїнгу. «Це праця імпровізаційна, – говорить він. – Ми робимо картинку наживо, і вона унікальна. Так само, як і джазмени, ми не знаємо що буде в наступну хвилину. Ми реагуємо на музику, вони імпровізують – і ми також».

DSC_2442

За словами одного з організаторів фестивалю, музиканта Романа Рося музична подія в Івано-Франківську буде дещо несподіваною. «Це буде український «Jazz Bez» – Київ, Львів та Івано-Франківськ. – говорить Рось. – Треба максимально показати, що є найкращого в нашій країні. Також цього року фестиваль їде на схід – у Слов’янськ та Краматорськ. Повезе туди таку музичну євроінтеграцію. Як музикант думаю, що музика – це найбільша зброя. Шкода, що ми цього не робили минулого і позаминулого року».

DSC_2449

 

Всі концерти будуть розпочинатися о 18.30. Вартість квитків від 50 до 100 гривень. Також можна буде придбати абонемент на три дні за 120 гривень. Їхня кількість обмежена.

DSC_2435

За словами організаторів фестивалю частину коштів з продажу квитків буде спрямовано на допомогу постраждалим у зоні АТО.

DSC_2438

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.