Розваги Фото

Юний франківець був ведучим у програмі на Першому національному

Google+PinterestLinkedInTumblr

Юний співак з Івано-Франківська спробував свої сили в ролі ведучого на Першому Національному телеканалі.

Днями у Новояворівську, що на Львівщині, відбувся 25-й Міжнародний фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина 2017».

На цьому конкурсі, учень івано-франківської школи розвитку сучасних мистецтв «Star Team», Денис Родін спробував себе в ролі телеведучого.

«Я поїхав на конкурс, як учасник, а через два дні мене запросили бути ведучим програми під назвою «Хочу бути» про «Молоду Галичину» на Першому Національному телеканалі».

В цьому конкурсі братимуть участь діти із 15 країн світу. Хлопець розповів, що він брав інтерв’ю як в учасників конкурсу, так і у членів журі, так і знімали програму.

«Це великий досвід, хоча було неймовірно важко сидіти іноді до 2-ї чи до 3-ї ночі, працюючи над програмою, оскільки зранку о 6-й уже потрібно було вставати», – ділиться враженнями Денис.

Минулого року юний співак не пройшов до фіналу «Молодої Галичини», а цьогоріч його запросили на гала-концерт, як дипломанта конкурсу. Денис каже, що під час конкурсних днів знайшов нових друзів з інших міст та з інших країн, адже на «Молоду Галичину» прибуло дуже багато цікавих творчих дітей.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.