Розваги

Як вибрати портативну колонку: 5 важливих пунктів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Бездротові Bluetooth-колонки стали відмінним вибором для тих, хто любить слухати музику на вулиці, влаштовувати дискотеки або просто ніколи не розлучатися з улюбленими мелодіями. Це обладнання набагато краще звичайного мікрофона і на відміну від провідних колонок дозволяє транслювати звук за допомогою бездротового підключення. Якщо вам потрібна хороша портативна акустика, при її виборі необхідно звернути увагу на п’ять найважливіших критеріїв.

Сфера використання

Перед покупкою устаткування подумайте, де ви будете його використовувати. Колонку вибирають для:

  • прослуховування музики у високій якості;
  • збільшення гучності трансльованих мелодій;
  • створення ефекту присутності під час комп’ютерних ігор і багато чого іншого.

Якщо ви збираєтеся використовувати акустику під час пікніків і туристичних походів, зверніть увагу на моделі з вологостійким корпусом.

Габарити

З точки зору дизайну, користувач самостійно вирішує, яку колонку вибрати. Є округлені моделі, довгасті, у формі кулі або цегли. Крім цього, деякі вироби доповнені підсвічуванням, завдяки чому їх можна використовувати для дискотеки в нічний час доби.

У плані габаритів враховуйте, як і де мають намір використовувати колонку. Якщо вона буде використовуватися в стаціонарному режимі, можна вибирати великі і об’ємні моделі. У разі, коли ви плануєте переносити акустику з собою, краще віддати перевагу компактним виробам.

Потужність

Чим могутніше акумулятор, тим голосніше буде звук. Також тим довше колонка пропрацює в автономному режимі. Розбираємося в потужності:

  • до 5 Вт – акустика видає звук на рівні з ноутбуком або телефоном;
  • 16-20 Вт – звучання буде таким же, як в класичних переносяться динаміках;
  • 50-60 Вт – це найгучніші пристрої, які підходять для вечірок.

Якість звуку

Воно визначається кількістю каналів. Якщо на колонці передбачений один канал, буде моно-звучання. У разі двох каналів акустика забезпечить вам стереозвук. Якщо ви хочете насолоджуватися якістю програвання і об’ємним звучанням, краще вибирати колонку з двома каналами.

Від того, наскільки широким є частотний діапазон, залежить деталізація і чіткість звучання. В основному це значення знаходиться в межах від 20 до 20 000 Гц. Саме воно дозволяє почути, як нижні баси, так і верхні джазові частоти.

Тип підключення і управління

Колонки, які оснащені декількома варіантами підключення, більш функціональні. Вони можуть з’єднуватися з пристроями за допомогою Bluetooth, порти USB, стандартного дроти 3,5 мм. Це дозволяє поєднувати колонку з різноманітними аксесуарами, транслюючи музику в будь-якому місці.

Управління акустикою в основному відбувається за допомогою кнопок, які розміщені на ній. Деякі моделі доповнені вбудованим радіоприймачем. Також є акустика з невеликим екраном, на який транслюється назву треку.

Більш цікавий варіант – колонки з віддаленим керуванням, які будуть більш зручними у використанні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.