Розваги

Як обрати жіночі парфуми в інтернет-магазині?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Пандемія внесла корективи у звичний світ замовлень, зробивши онлайн-шопінг єдиним можливим способом отримати бажаний товар. Деякі покупки робити онлайн легко, проте візит до інтернет-магазину парфумерії ParfumCity може викликати складнощі.

Яким чином створюється аромат?

Будь-який аромат будується за принципом піраміди, яку для зручності часто зображують у вигляді трикутника. В основі цього трикутника лежать базові ноти, далі йдуть серединні ноти, їх ще називають «серцем» аромату, і на вершині трикутника розташовані верхні ноти. Більшість парфумів, створені саме за таким принципом. Це пов’язано з леткістю хімічних елементів, що входять до складу парфуму.

Обираючи жіночий парфум, варто орієнтуватися на базові ноти, тому що саме вони найповільніше випаровуються з поверхні шкіри і найдовше звучать. Крім того, базові ноти переважають в ароматі за рахунок більшої їх кількості, тому коли є нагадування про слова «мускусні», «квіткові», «пряні», «цитрусові» або «тютюнові», йдеться саме про базові ноти парфумів.

Серединні ноти звучать зазвичай не так довго і більшою мірою є сполучною ланкою між базовими та верхніми нотами, надаючи при цьому кінцевому аромату той чи інший відтінок. Верхні ноти звучать на шкірі коротше за решту, однак саме вони визначають той аромат, який ви відчуваєте одразу після нанесення парфумованої води. Залежно від розміру молекули, верхні ноти можуть звучати від 10 хвилин до години, після чого відчуваються базові ноти.

Особливості створення дозволять читати аромат як склад печива і обирати той, який припаде до душі. Якщо любите чисті, прозорі запахи білого мускусу, звертайте увагу не тільки на мускусні аромати, але й на всі запахи, в базових нотах яких вказаний білий мускус.

Переваги придбання парфумів в інтернет-магазині

Найчастіше люди помиляються з квітковими ароматами, бо ароматів квітів, що використовуються в парфумерії, безліч і вони дуже відрізняються між собою. Наприклад, якщо подобаються парфуми із запахом ірису або лілії, які можна знайти в розділі квіткових ароматів, це зовсім не означає, що будь-який квітковий аромат за їх участю обов’язково сподобається. У цьому випадку необхідно обирати парфуми з цими ароматами в базових нотах, а не в серединних або верхніх, адже саме тоді їхній аромат розкриється максимально яскраво і не сховається за різкими відтінками троянди або конвалії.

Основні причини, чому варто купувати парфуми в інтернет-магазині:

  • лише якісна продукція;
  • широкий асортимент;
  • доступна ціна;
  • новинки часто з’являються раніше, ніж у офлайн мережі;
  • повний доступ до нішової парфумерії.

Якщо цікавитеся найгарячішими новинками, вінтажними ароматами, перевіреними тестерами, варто звернутися до магазину ParfumCity.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні