Розваги

Як економити на парфумах: 5 порад

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Духи – завершальний штрих жіночого образу, квінтесенція настрою, характеру, стилю. На косметику і на вишукані аромати дівчата витрачають левову частку сімейного бюджету, а як же інакше? Кожній хочеться підкреслити свою індивідуальність, знайти серед величезного асортименту парфумерних магазинів, що продають щодня по 70 мільйонів заповітних флаконів, своє ароматне «я». Як економити на парфумах, не обмежуючи себе у виборі?

Чому парфумерія коштує дорого?

Давайте розберемося, які фактори впливають на формування ціни ароматної рідини:

  • Розкручений бренд – на вартість парфуму впливає, перш за все, виробник. Популярні бренди вкладають величезні кошти в рекламну кампанію, тому ціна формується з урахуванням витрат на піар.
  • Натуральні компоненти (масла) підвищують ціну, а недорогі парфуми виробляють з синтетичної сировини (не завжди, але досить часто)
  • Дизайн флакону – жінкам доводиться переплачувати за красиві речі, в тому числі – за пляшечки для парфумів. Класичний флакон купувати вигідніше, до того ж в ньому легше визначити на око рівень рідини, ніж в фіали химерної форми.

Як економити на парфумах? ТОП-5 корисних порад:

  1. Стійкість аромату впливає на його вартість. Один і той же парфум випускається в різних концентраціях. Сама насичена (і дорога) – масляні духи, які тримаються до 24 годин. Друге місце займають звичайні духи (стійкість на шкірі – до 8 годин), за ними йде парфумована вода (тримається до 4 годин) і туалетна вода (2 години). Останню купувати вигідніше.
  2. Користуйтеся наливними парфумами. Наливна парфумерія дозволяє економити на флаконах і не переплачувати за бренд. Стійкість і якість не поступаються оригіналу. Можемо порекомендувати компанію Royal Parfums. Ознайомитися з каталогом компанії можете за посиланням – https://royalparfums.com.ua. Духи на розлив цього бренду дуже добре себе зарекомендували на українському ринку.
  3. «Носіть» парфум правильно. Фахівці знають, як економити духи: потрібно наносити їх на найтепліші ділянки шкіри (де прощупується пульс). Це зони за вухами, на зап’ястях, на згинах ліктів.
  4. Купуйте в перевірених інтернет-магазинах, оскільки віртуальні продавці не включають у вартість оренду приміщення.
  5. Купуйте вечірні аромати. Вони густі і тому навіть 10 мл вистачить надовго. Лише необхідно правильно користуватися таким ароматом, не рекомендуємо носити їх в спекотну погоду.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.