Розваги

Як доглядати за фарбованим волоссям: N лайфхаків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Виявляється, результат фарбування волосся можна поліпшити, якщо підготуватися до процедури завчасно. Розкриємо 8 нетривіальних способів від експертів watsons.ua, як ефективніше та довше зберегти яскравість кольору.

1. Живлення та зволоження перед фарбуванням

Для отримання якісного результату варто завчасно подбати про стан волосся. Цей метод особливо корисний для пошкоджених і пористих локонів. За 5–6 днів до відвідування майстра зробіть олійну маску вдома або запишіться до салону на процедуру обгортання. Заповнення пошкоджених ділянок волосся поживними речовинами сприяє рівномірному розподілу барвника та мінімізує ризик появи сухих кінчиків.

2. Стрижка напередодні фарбування

Виявляється, освіжити кінчики варто не після, а перед фарбуванням. По-перше, це допомагає поглянути на свій образ по-новому та вибрати ефектніший варіант: мелірування, колорування, балаяж. Позбавлення неестетичних посічених кінчиків гарантує волоссю рівномірне всмоктування фарби, а вашій зачісці — акуратний і оновлений дизайн.

3. Засоби на основі олії — табу після фарбування

Те, що волосся не варто мити протягом доби після фарбування, знають майже всі. Крім того, не рекомендується використовувати засоби для миття та догляду на олійній основі впродовж 10 днів після фарбування. Олії хоч і корисні для волосся, що зазнало стресу, але стійкості кольору вони не сприяють.

4. «Ні» — живильним маскам і бальзамам

Після актуального різнобарвного колорування важливо підтримати яскравість відтінків у перший тиждень. Після змивання фарби для волосся використовуйте легкі шампуні, намагаючись мінімізувати застосування насичених бальзамів і масок. Після подібних процедур можна побачити, як вода, що тече з волосся, забарвлена в яскравий колір, а це точно поганий сигнал.

5. Не зловживайте фарбуванням

Зловживання стійкими фарбами з аміаком може призвести до зворотного ефекту — волосся може стати тьмяним. Оптимальний період між процедурами фарбування коренів — від 6 тижнів. У особливо критичних ситуаціях відросле коріння відмінно маскують тонувальні спреї. Безаміачні фарби можна використовувати щомісяця. Спробуйте чергування фарбувань по всій довжині з коригуванням коренів.

6. Сухий шампунь

Блондинкам з яскравими пасмами варто мити голову рідше, ніж зазвичай. Наприклад, у вихідний день можна дати відпочинок волоссю та користуватися сухим шампунем, абсолютно безпечним для кольору. Засіб ідеально освіжає та візуально очищає локони. У бьюті-колекціях для догляду за кольоровим волоссям можна знайти варіанти сухої hair-косметики, розробленої спеціально для волосся певного відтінку.

7. Хелатувальні засоби для миття волосся

Для любительок аквааеробіки та плавання розроблена формула так званого хелатувального шампуню. Продукт захищає шевелюру від сполук хлору та іншої шкідливої хімії, що сприяє швидкому вимиванню кольору. Не менш корисний подібний шампунь для миття волосся вдома, якщо з крана тече сильно хлорована вода.

8. Додаємо фарбу в кондиціонер

Яскравий відтінок зазвичай схильний до ризику вимивання. Ситуацію можна врятувати, додаючи трохи фарби в кондиціонер для ополіскування волосся. Стилісти вважають, що такий спосіб дозволить надовго зберегти яскравість рожевих, фіолетових і синіх відтінків волосся.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: