Розваги Світ

Вихованці франківського центру соціально-психологічної реабілітації готують виставку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

20 липня виставкою у франківському центрі соціально-психологічної реабілітації завершиться творчий проект за участі художників Євгена Самборського і Оксани Петрової та вихованців центру на Набережній. Це перша в житті дітей виставка, співавторами якої вони є.
13781901_10206605048837490_4195623531571511863_n
Проект побудований на роботі з вихованцями Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації для дітей. Впродовж місяця художники Євген Самборський і Оксана Петрова проводили спільні творчі заняття на основі яких сконструйована виставка.

Довготривалий проект базувався на принципах спільної роботи. Його основою є «Теорія відкритої форми», яка дотична візуального мистецтва. ЇЇ розробив польський архітектор, художник та теоретик Оскар Хансен.

Відповідно до «Теорії відкритої форми», художник, своїм жестом, не створює закритий твір мистецтва, а вибудовує можливість контексту та інтерпретації. Робота «Відкритої Форми» завжди є готовою до того, щоб знаходитись в інших умовах, в іншому часі та інших стосунках з реальністю. Від людини, котра є глядачем, вона потребує індивідуальної інтерпретації та зобов’язує до побудови власного контексту. Ця теорія порушує схеми розпрацьовані фахівцями та пропонує широко відкрити очі на всебічні можливості людей та їх взаємин через мистецькі процеси. Важливий наголос ставиться на власну креативну індивідуальність та чуйність кожного, тому що кожен є автором спільного.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні