Розваги Світ Фото

Виграй квитки на фільм “Треш” разом з Кіноклубом “Репортера”!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кіноклуб “Репортера” продовжує щотижневий розіграш квитків на кращі фільми театру кіно “Люм’єр“. Зараз маєте змогу виграти два квитки на стрічку Стівена Долдрі “Треш”, зробивши репост цього запису у період з 5 листопада по 12 грудня.

trash

У вівторок та неділю пропонуємо фільми для перегляду. А щоп’ятниці виставлятимемо на розіграш два квитки на стрічку, яку рекомендуємо.

Якщо хочете виграти квитки на фільм “Треш” – поділіться цим записом “Репортера” на своїй сторінці у соцмережі.

Репости можете робити до 12:00 години п’ятниці, 12 грудня.

О 13:00 опублікуємо список учасників розіграшу, кожен матиме свій порядковий номер. А ім’я переможця дізнаємось за допомогою системи рандомного вибору чисел.

Увага! Аби взяти участь у розіграші, стіна на вашій сторінці у соцмережі повинна бути відкритою!

Взяти участь у розіграші можна виключно поділившись на власній сторінці у соцмережі записом “Виграй квитки на фільми “Нестерпні боси-2” разом з Кіноклубом “Репортера”!

Про фільм

Троє друзів заробляють на життя сортуванням відходів на величезному звалищі сміття десь на околиці мегаполіса. Випадкова знахідка кардинально змінює їхнє і без того нелегке життя на самому дні суспільства. Хлопці стають мішенню загонів корумпованої поліції і могутніх можновладців. Погоня, перестрілки, підступні вороги та справжня відвага простих людей, відкинутих долею як непотріб.

Дякуємо театру кіно “Люм’єр” за підтримку Кіноклубу “Репортера”!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.