Розваги

Вибираємо кільцеву лампу для візажиста

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кожен візажист добре розуміє, що відмінний результат залежить не лише від його майстерності та якісних матеріалів. Дуже важливо організувати правильне освітлення в процесі роботи. З цим завданням відмінно зможе впоратись кільцева лампа, яка останнім часом стала дуже популярною серед багатьох б’юті-майстрів.

Кільцеві лампи все частіше сьогодні можна побачити в косметологічних кабінетах та студіях краси. Їх обирають не лише візажисти, але й леш-мейкери, косметологи та бровисти. Усі, хто хоча б раз спробував працювати з таким типом обладнання, вже навряд чи захоче змінити кільцеву лампу на якусь іншу. Про особливості вибору кільцевої лампи поговоримо сьогодні у статті.

Що потрібно врахувати при виборі кільцевої лампи?

Обираючи кільцеву лампу зверніть увагу на наступні критерії:

1. Вага лампи. Якщо плануєте працювати виключно в салоні, тоді вага не має особливого значення. Але коли ви збираєтесь обслуговувати клієнток вдома, подбайте щоб обладнання не було надто важким.

2. Тип освітлення. При виборі зверніть увагу на тип освітлення. Воно може бути теплим, холодним, або нейтральним. Не забудьте також приділити увагу такому важливому показнику як ступінь освітлення. Ступінь освітлення залежить від кількості світлодіодів в лампі.

3. Додаткова накладка. Бажано обирати лампу зі спеціальною додатковою накладкою. Вона дозволяє зробити світло м’якшим і воно буде приємнішим для ваших клієнтів.

Основні переваги кільцевої лампи

Багато майстрів, які використовують кільцеву лампу вже зуміли оцінити її наступні переваги:

– Якісне освітлення. Використовуючи кільцеву лампу високої потужності ви отримаєте відмінне освітлення.

– Кільцева лампа дуже легка та компактна. Ця особливість дозволяє носити лампу з собою в разі потреби.

– Збірка подібної лампи не потребує особливих зусиль та займає мало часу.

– Невисока вартість. Кільцева лампа коштує відносно недорого в порівнянні з іншими типами ламп.

– Додаткова комплектація. Для зручності таке обладнання містить в комплекті штатив та додаткові зарядні пристрої. Автономний блок живлення що входить до комплекту дозволить використовувати пристрій за межами вашої студії.

– Можливість самостійно регулювати тип освітлення.

– Кільцеві лампи універсальні. Окрім б’юті-індустрії їх можна використовувати для іншого призначення.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.