Розваги Світ Фото

Встигни долучитись до розіграшу квитків на фільм “Останній мисливець на відьом”

Google+PinterestLinkedInTumblr

Кіноклуб “Репортера” продовжує щотижневий розіграш квитків на кращі фільми кінотеатру “Кінобум“. Зараз маєте змогу виграти два квитки на фільм “Останній мисливець на відьом”. Деталі про розіграш – тут.

Оновлення. Квиток розіграли 6 листопада. Кіноклуб “Репортера” вітає Вероніку Дичковську із виграшем квитка у кіно!

Witch-Hunter

Відтепер щосереди ми пропонуємо фільми для перегляду. А щоп’ятниці виставлятимемо на розіграш квиток на стрічку, яку рекомендуємо.

Якщо хочете виграти квиток на бойовик від режисера Брека Ейснера – поділіться цим записом на своїй сторінці у соцмережі:

Посилання для “Вконтакті” >>>.
Посилання для “Фейсбуку” >>>.

Репости можете робити до 12:00 п’ятниці, 6 листопада. Ми складемо список учасників розіграшу, кожен матиме свій порядковий номер. А ім’я переможця дізнаємось о 13:00 годині за допомогою системи рандомного вибору чисел.

Взяти участь у розіграші можна виключно поділившись на власній сторінці у соцмережі записом одного із вищевказаних посилань.

Про фільм:

Колдер (Він Дізель) займається винищенням відьом вже давно. Він безсмертний і це одна з головних його переваг. Проте, не дивлячись на всі його зусилля, відьми продовжують безкарно примножувати зло на землі. Колдер дізнається про майбутній шабаш, який повинен пройти в Нью-Йорку. Зібравшись разом, чаклунки хочуть заразити всіх жителів міста вірусом чуми. Колдер повинен зупинити відьом, чого б це йому не коштувало. Допомогти йому в цьому може лише юна чаклунка Хлоя (Роуз Леслі). Великий мисливець обіцяв собі ніколи не співпрацювати з відьмами, але коли ціна питання – життя всього людства, він змушений поступитися своїми принципами.

Увага! Аби взяти участь у розіграші, стіна на вашій сторінці у соцмережі повинна бути відкритою! У день оголошення результатів не забудьте зайти в мережу :) Долучитись до розіграшу можна виключно поділившись цим записом на власній сторінці у “Фейсбуці” або “Вконтакті”.

Дякуємо кінотеатру “Кінобум” за підтримку Кіноклубу “Репортера”!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.