Розваги

Відпочинок в Чехії – історичній перлині Європи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Чеська Республіка – це країна з безліччю пам’яток, красивих туристичних місць і гостинних людей. Вона є надзвичайно популярним туристичним напрямком для туристів з усього світу. Чехія багата чудовими пам’ятками, казковими замками, середньовічними вежами, елегантними SPA-курортами і мальовничими національними парками.

Відпочинок в Чехії від adriatic-travel – це тури в країну прекрасних пам’яток архітектури та мальовничої природи. Туристична поїздка в Чехію може бути, як сімейним подорожжю, так і романтичним уїк-ендом на двох. Саме тут можна провести незабутню відпустку, і не дивлячись на те, що країна позбавлена доступу до моря, вона є ідеальним місцем для занять різними видами спорту. Туристам, які люблять пасивний відпочинок на пляжі і прийняття сонячних ванн, найбільш підійде відпочинок на морському курорті. Чеська Республіка – високогірна і гірська країна, тому активний відпочинок тут набуває особливого значення.

Відпочинок в Чехії – ідеальної варіант, щоб познайомитися з багатством гірській і лісовій природи. Практично вся країна покрита горами і пагорбами (навіть в високогір’ї). Тому тут ви знайдете довгі і цікаві пішохідні стежки різного рівня складності. Ви можете помилуватися красивими пейзажами в численних ландшафтних парках і в чотирьох національних парках: Національний парк Крконоше, Чеська Швейцарія і Шумава. Кожен з цих заповідників є абсолютно різні види і пейзажі. Чехія – ідеальне місце для активного відпочинку на природі!

Що відвідати в Чехії?

Чеська Республіка розташована в Центральній Європі, її столицею є Прага. Історично Чеська Республіка складається з трьох великих земель: Богемії, Моравії і Чеської Сілезії. Кожен регіон має свою специфіку і індивідуальну чарівність – кожен з них варто обов’язково відвідати.

Чеська Республіка не має виходу до моря, в її ландшафті, особливо в глибині країни, переважають невеликі пагорби і лісисті рівнини. Саме «пагорби» приховують безліч незвичайних ландшафтів, наприклад, Моравський карст, розташований недалеко від Брно (столиця Моравії) регіон протяжністю близько 25 км, покритий густими лісами, повний вапнякових скель, глибоких ущелин і карстових печер, до яких можна дістатися, наприклад, по підземною річкою.

Більш високі гори знаходяться на півночі, в Чеських Карконоше. Найвища гора в Чеській Республіці – Снєжка (Sněžka), що має форму трикутної піраміди.

Чехія славиться прекрасним гірським ландшафтом, скельними утвореннями і досить незвичайними кам’яними містами. Крім природи, яка ідеально підходить для піших і велосипедних прогулянок, варто відвідати і чеські міста.

Міста Чехії

Столиця Чехії, Прага, вже протягом багатьох років залишається безперечною королевою європейських столиць. Її незаперечною перевагою є не тільки розташування міста (доступ навіть з найвіддаленіших від столиці міст не перевищує 400 км), а й найбільше те, що Прага прекрасна круглий рік – і під літнім сонцем, і під білим сніговим покривалом, а весняні або осінні тумани, повільно йдуть з міста, розташованого на 9 пагорбах, надають Празі таємничу атмосферу, відому за романами Кафки.

Гігантський замковий комплекс, чудові площі і знаменита Золота вуличка – ось лише деякі з багатьох пам’яток цього міста. Перебуваючи в Празі, не забудьте прогулятися по Карлову мосту! Це дивовижне місце, хоча треба визнати, що цей пам’ятник переповнений туристами, і знайти там спокій буде складно.

Туристам обов’язково слід ознайомитися з такими містами:

  • Кутна Гора і Ческе-Будейовіце, а любителям піших прогулянок обов’язково варто відвідати Скельний місто (химерні гори, каньйони і гірські озера – все це створює дивовижну атмосферу). Це буде чудове пригода серед скельних лабіринтів і вузьких проходів;
  • Оломоуц – один з тих, які варто відвідати. Це історична столиця Моравії. Там в свою чергу можна дійти до Верхньої площі, побачити такі пам’ятки, як ратуша і колона Святої Трійці;
  • Літомишль – ще один маловідомий чеське місто, де є замок і ринкова площа епохи Відродження. З іншого боку, ренесансні будівлі міста Тельч теж не залишать байдужими допитливих туристів;
  • Любителям хорошого вина варто відвідати Мікулов – місто з великою кількістю виноробства.

Не будемо забувати і про Брно, другому за величиною місті Чехії. Може бути, пам’ятників архітектури тут не так багато, як в Празі, але є об’єкти, які обов’язково зацікавлять туристів. До них відносяться Старе місто, готичний собор і прилегла прірву Macocha Abyss.

Напевно в Чехії на недолік вражень ніхто не поскаржиться. Багато хто думає, що для того, щоб провести цікаву відпустку, потрібно далеко виїхати, але це не обов’язково. Наприклад, досить відкритися тому, що пропонує мандрівникам Чехія.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.