Розваги Фото

Відома кастинг-директорка розшукує у Франківську талановитих акторів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

21 листопада, до Івано-Франківська завітала одна із відомих українських кастинг-директорів Алла Самойленко, яка розшукує талановитих акторів для більш ніж десятка нових фільмів.

Кастинг відбудеться у три етапи:

  • 21 листопада – загальний кастинг з 12.00 до 18.00 у приміщенні театру ім. Івана Франка
  • 22 листопада – проби з текстом з 11.00 до 15.00 для тих, хто підходить на конкретні ролі
  • 22 листопада, з 17.00 в одному з залів театру – лекція “Як потрапити в кіно?”.

До теми: “Як потрапити в кіно?” – у Франківську оголосили кастинг

“Оскільки було оголошено про 10 фільмів, то думаю, великий буде кастинг. Я більше орієнтуюся на серйозні проекти, бо я не дуже комедійний актор, але добре, коли тебе “кидають” на різні жанри. До нас часто приїжджають кастинг-менеджери. У мене їх було близько десяти. Також була практика навіть у кіно. Це – кіно для ОАЕ, ми з колегою грали бандитів”, – розповідає Андрій Батир, актор Івано-Франківського драматичного театру.

Алла Самойленко каже, що у цих поїздках розглядає всі пропозиції, тому дивиться як професіоналів, так і на аматорів, пише ГК. Сюди Алла Самойленко приїхала із стрічкою, яка скоро буде зніматись. Назва майбутнього хіта “Секс і нічого особистого”. Завтра у Франківськ приїдуть також режисери.

“Я намагаюсь налагодити стосунки з акторами із усіх міст. Якщо є цікаві актори, то я їх запрошую, – пояснює кастинг-директор. – Головне у акторі – його зовнішність, а також він має бути собою. Для мене чим цікавіша людина, тим і цікавішим він стане актором”

Та додає, що Франківськ їй цікавий і актори, яких вона тут зустрічає, їй теж подобаються.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.