Відео Розваги Світ Фото

Василь Вірастюк знімається у найдорожчому українському фентезі «Поліна» (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Поліна» — український сімейний фільм-фентезі, режисер Оліас Барко. Світова прем’єра стрічки запланована на 2016 рік. Фільм розповідає про 11-річну самотню дівчинку на ім’я Поліна, яка потрапляє по той бік кіноекрана, де живуть казкові герої і ховаються страшні таємниці.

Знімає фільм Тьєррі Арбоґаст, відомий французький кінооператор, триразовий лауреат премії «Сезар». Серед його робіт — «П’ятий елемент» Люка Бессона.

polina_virastiuk_2

Виробництво стрічки є копродукцією між Україною, Бельгією і Францією. Бюджет фільму становить 2 мільйона євро, з яких 50% — внесок української сторони, 50% — Бельгії і Франції, що робить його найдорожчим англомовним фільмом України, зробленим у копродукції.

Головну роль виконує 11-річна українка Поліна Печененко. Іванофранківець Василь Вірастюк отримав роль глухонімого вікінга, який закоханий у принцесу, котру зіграла Яна Новікова.

polina_virastiuk_1

Однією з найбільш видовищних сцен у фільмі має стати боксерський поєдинок, в якому Василь Вірастюк боксуватиме з 8-річною Евнікою Саадвакасс. Дівчинка володіє унікальною технікою і може зробити 150 ударів за 30 секунд. Ролики з її тренувань набрали більше 2 млрд. переглядів в усьому світі, повідомляє сторінка фільму у Facebook.

polina_virastiuk_3

polina_virastiuk_4

polina_virastiuk_5

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні