Відео Розваги

В Україні зняли фільм “Кохання вистачить на всіх” за мотивами твору Сергія Жадана (трейлер)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Фільм “Кохання вистачить на всіх” покажуть в українських кінотеатрах у День усіх закоханих, 14 лютого. Стрічку зняли за мотивами глави “Ромео” з книги “Месопотамія” Сергія Жадана.

Режисер — Михайло Лук’яненко. Він відомий фільмом “Депеш мод” за однойменною книгою Жадана, а також документальним фільмом “Гот догс” про концертну діяльність музичного проекту “Жадан і собаки”.

У 2011 році Лук’яненко був учасником Канського кінофестиваля з коротким метром “Життя без шуму й болю”.

Саундтреком до фільма стала пісня “Листопад” групи “Жадан і собаки” – перший сингл з нового альбому групи, вихід якого запланований на весну 2016 року.

zhadan_kino

Сергій Жадан теж зіграв у фільмі епізодичну роль. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі:

«У фільмі я граю роль майора міліції (“Ты что – майор? Майор. Почему? Не почему. Обыкновенное воинское звание”). Моя зоряна роль складається з одного слова – я приходжу на квартиру до колишнього військового, який уже кілька днів перебуває в стані запою, стукаю в двері. Колишній військовий питає: хто?, я відповідаю – санстанція! На цьому мене благополучно пристрелюють.

Знімали ми в природніх декораціях – в хрущовці на вулиці Малоджанкойській. Режисер Міша Лукьяненко став на сходах між першим і другим поверхом, я зайняв позицію перед дверима квартири, колишній військовий (з голим торсом і в трєніках) висунув крізь напівпрочинені двері свого дробовика. І тут з вулиці в під’їзд заходить мужик. Бачить мінта з пістолетом, в якого цілиться з дробовика якийсь напівоголений суб’єкт. А при цьому хтось третій ховається на сходах. Мужик мовчки прослизнув до свого помешкання. За пару хвилин не витримав, висунувся крізь двері.

– А что вы делаете? – спитав.

– Кино снимаем, – суворо пояснив Міша. – Студенческое, – додав авторитетно.

– Пугаете, – печально видихнув мужик і причинив за собою двері».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.