Розваги Фото

Українська класика в стилі олдскул-тату: Як виглядатиме перевидання «Тигроловів»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цього місяця на полицях українських книгарень з’явиться нестандартне перевидання пригодницького роману «Тигролови» (1944) українського класика Івана Багряного.

Особливістю книжки стануть ілюстрації від татуювальника Дениса Темного.

89c9841-2

На прохання УП.Культура художник показав кілька малюнків до цього твору, сюжет якого розгортається навколо втечі каторжанина Григорія Многогрішного із ешелону смерті на Далекому Сході. І тих неймовірних подій, що трапились після цього.

Денис Темний також розповів про свою роботу над оформленням книги, персонажі якої є вигаданими, а сюжет частково автобіографічним.

2aa94a8-1

Жінки у фокусі

Раніше я ніколи не займався ілюструванням книг, і «Тигролови» – мій перший подібний досвід. Пропозиція Ані Копилової, арт-директорки видавництва, видалась мені цікавою, і я вирішив спробувати.

Зізнаюся, в школі не читав цієї книги, навіть не знаю, чому. Перш, ніж взятися за малювання, прочитав роман і навіть подивився екранізацію 1994-го року з Ольгою Сумською в ролі Наталки.

У книзі виділив, звісно, основну сюжетну лінію, образ Многогрішного, а також велику кількість жіночих образів. Крім того зауважив містичність в описах природи, місцевості та подій – усе це стало основою для малюнків.

c7b63ae-image-20161104-0003

Жіночі портрети – мабуть, мій улюблений сюжет в татуюванні.

План був такий, аби уявити, які зображення носив би на собі головний герой.

Денис Темний та його ілюстрації до «Тигроловів».

1698ee8-15369686-1028245403987555-600439562-o

Американська класика

Мені 27, і я зовсім нещодавно зробив перше тату у якості майстра – трохи більше року тому.

Почав займатись цим радше пізно, але тепер татуювання, як і малювання, є моїми основними заняттями.

Особисто я надихаюся традиційним, або ж класичним американським татуюванням, як кажуть, олдскулом. Не сказав би, що обирав стилістику спеціально, просто надаю перевагу «традіку».

bb84ab1-image-20161104-0004

Роман «Тигролови» поповнить альтернативну серію української класики видавництва “Основи», до якої вже увійшли такі видання: «Кайдашева сім’я» Івана Нечуй-Левицького, «Лісова пісня» Лесі Українки, «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» Миколи Гоголя та збірка прози й поезії «Розстріляне Відродження».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.