Розваги

У Франківську зніматимуть фільм за романом Софії Андрухович “Фелікс Австрія”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Наступного року у Франківську почнуться зйомки повнометражної картини по роману Софії Андрухович “Фелікс Австрія”. Події роману розвиваються в Станіславові кінця ХІХ – початку ХХ століття.

Компаній FILM.UA Group і UFD представили перший постер історичного фільму «Фелікс Австрія». Концепт-арт проекту учасникам презентували продюсер картини Надія Зайончковська і авторка роману та співавторка сценарію Софія Андрухович.

Права на екранізацію роману «Фелікс Австрія» придбала FILM.UA Group. Продюсерка проекту — Надія Зайончковська, авторка сценарію — Аліна Семерякова у колаборації з Софією Андрухович.

Постер знайомить глядача з головними героїнями історії – українкою Стефанією, від імені якої ведеться розповідь, і панянкою Адель Анґер – наполовину полячкою, наполовину німкенею. Долі цих жінок переплелися в нерозривному зв’язку. І саме такими їх побачила художниця Світлана Дорошева. Розробляючи концепт-арт Світалана надихалася стилем модерн і плакатами чеського художника Альфонса Мухи. Окрім головних персонажів на постері можна побачити і ті самі “кахлі”, якими прикрашали печі на Галичині, і знакові місця Станіславова – будинок «Сокола» та віллу Луцького.

Дія роману «Фелікс Австрія» розгортається у Станіславові (нинішньому Івано-Франківську) кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя. Долі двох жінок  переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.

Згідно з попередніми домовленостями режисером фільму виступить Петро Домалевський – лауреат Гран-Прі 42-го Фестивалю польських художніх фільмів (м. Ґдиня 2017) за дебютну роботу «Тиха Ніч». Зйомки картини заплановано на 2018 рік.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.