Розваги Світ Фото

У Франківську вперше пройшов тихий кінопоказ – для мам з дітьми (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 23 травня, у франківському кінотеатрі “Люм’єр” мами з малюками переглянули мультфільм “Пташиний ульот” на тихому сеансі.

Особливість такого показу в тому, що світло і звук в залі приглушені, багато іграшок, діти, які граються перед екраном і вільно бігають по залу.

Фото зі сторінки  Театр кіно “Люм’єр”

Ініціатор таких показів – активна мама з Франківська Мар’яна Озорович. Власниця “Люм’єру” Лідія Шкрібляк розповідає “Репортеру”, що теж давно вже думала про таку ініціативу, а Мар’яна – пришвидшила її реалізацію.

“Це пробний сеанс, – каже Лідія Шкрібляк. – Така ініціатива вже працює у Львові і Києві. Окрім самого показу ми пропонуємо парковку для дитячих візочків – охоронець пригляне за ними на час сеансу. А біля екрану – іграшки для дітлахів, щоб вони могли погратися, поки мами дивляться фільм”.

Якщо ідея отримає підтримку глядачів, надалі репертуар буде різним – і дорослі і дитячі стрічки. Для показу обрали 10 ранку – за порадами активних мамусь. Але питання години ще будуть коригувати.

“У свій час ми вчили людей на нічні сеанси, – додає Лідія Шкрібляк. – І за рік ми набрали аудиторію. Думаю, для мамочок такі покази теж будуть актуальними”.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.