Розваги Світ

У Франківську вдруге пройде міжнародний фестиваль сучасного мистецтва PortoFranko Гогольfest

Google+PinterestLinkedInTumblr

Як розповів «Репортеру» співорганізатор фестивалю композитор Роман Григорів, цьогоріч PortoFranko Гогольfest відбудеться в кінці червня. Програму оприлюднять вже у квітні.

«Фестиваль відбудеться вдруге і це буде знову PortoFranko ГогольFest, – говорить Роман Григорів. – Ми з Гогольфестом активно співпрацюємо. Де збирається такий пакет активних і творчих людей, там і відповідний результат. Тим більше у нас вже є київсько-франківська команда».

Нагадаємо, минулого року на час фестивалю Івано-Франківськ перетворився на культурну столицю – впродовж п’яти днів на різних локаціях відбувався масштабний Porto Franko Gogol Fest. Він поєднав у собі столичний пафос київського Гогольfestу та амбітність франківського PortoFranko.

До темиФест у карпатському порті. У Франківську відгримів міжнародний Porto Franko Гогольfest

«Не хочу називати хедлайнерів, але плани грандіозні, – додає Роман Григорів. – Ми змінимо ще й концепцію. Минулого року це був чистий фестиваль сучасного мистецтва з окремими програмами. А в результаті топовими стали неординарні акції. Ми будемо робити синтетичні акції – об’єднувати різні жанри мистецтва. Як робили це в 2010 році (На фестивалі Porto Franko – Авт.). І такий пошук, експеримент дає нову якість і може бути успішним на фестивалі. Але будуть і чисті акції. Плануємо джазову, рок, електронну сцени».

До теми: Як все було: Porto Franko Gogol Fest у світлинах

Детальніше про фестиваль, прем’єру жах-опери «Гамлет« та проекти Романа Григоріва й Іллі Разумейка читайте в ексклюзивному інтерв’ю газеті «Репортер».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.