Відео Розваги Світ

У Франківську пройде тиждень сучасного польського кіно “Під Високим замком”. Програма

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

5-13 листопада у Франківську пройде п’ятий Перегляд сучасного польського кіно “Під Високим замком“. Цьогоріч франківцям покажуть 14 фільмів.

Зокрема в програмі: “Світ Юзефа” і “Справедливий” – про порятунок євреїв від гітлерівського пекла, стрічку “Кербела” для шанувальників кіноекшену і воєнного фільму,  зворушливу історію “Мої дочки – корови” та романтичні комедії – “Листи до M.2” і “Планета самотніх“.

Як розповів “Репортеру” Анджей Леуш, член організаційного комітету п’ятого кіноперегляду  “Під Високим Замком” в Івано-Франківську, цього року, як завжди, окрім кінопоказів проведуть тематичні виставки та концерти.

“У центрі польської культури до показу стрічки “Світ Юзефа” відкриємо  фотовиставку, -розповідає Анджей Леуш. – У обласній філармонії пройде концерт акторки Катажини Домбровскої та квартету “Апертус” “Пісні затримані в кадрі”. До речі, Домбровська знялася в одному з фільмів Перегляду – “Справедливий”. З нагоди Дня незалежності Польщі у колегіаті відкриють фотовиставку “Втрачена Річ Посполита”. А 6 листопада – музичний вечір творів Агнєшки Усєцької”.

З детальною програмою та описами фільмів уже можна ознайомитися на сайті. Вартість квитка на покази в кінотеатрі “Люм’єр” – 25 гривень. У Центрі польської культури та європейського діалогу вхід на заходи та кінопокази – безкоштовний.

f0384c0961ed72712e9fdfd72718b765

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.