Розваги Світ

У Франківську пройде дводенний фестиваль сучасного танцю

Google+PinterestLinkedInTumblr

20 липня відбулися чергові загальні збори засновників громадського ресторану “Urban Space 100”. Загалом платформа “Тепле місто” отримала 17 заявок на реалізацію проектів, п’ятеро з яких отримали фінансування.

Apache CREW

1.    Велореанімація – встановлення «міні-веломайстерні» на території біля центрального корпусу Івано-Франківського медичного університету.
2.    Зелена зона Опришівців. Реанімація. Етап: Встановлення питного фонтанчика – створення питного фонтанчика на території Опришівців, оскільки спортивні тренування викликають спрагу, а найближчий магазин знаходиться досить далеко від локації, вдосконалення місця відпочинку.
3.    Франківський міжнародний фестиваль крафтового пива – проект має на меті вивести культуру споживання пива на якісно вищий рівень та познайомити франківців та гостей міста з виробниками справді якісного продукту.
4.    Dance with Apache – це дводенний фестиваль сучасного танцю в Івано-Франківську за участі однієї з найкращих українських команд APACHECREW. В рамках проекту планується проведення танцювальних майстер-класів, виконання танцювального перформансу за участю танцюристів колективу та вечірній танцювальний «джем».
5.    «Дитяча архітектурна школа» – це дитячі заняття з архітектури із авторськими програмами молодих архітекторів, побудовані на власних пошуках та дослідженнях світового досвіду.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.