Розваги

У франківську обласну бібліотеку прийдуть книги від “Старого Лева”

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Львові стартувала соціальна акція «Більше поезії  у бібліотеках», яку ініціювало «Видавництво Старого Лева». В рамках цієї акції видавництво подарує більш як 50 збірників поезії українських письменників, у які входить 21 книга, повідомляють на офіційному сайті.

Окрім львівських та київських бібліотек, більше поезії Мар’яни Савки, Юрка Іздрика, Грицька Чубая, Василя Стуса, Бориса Херсонського та ін. прибуде у Житомирщину, Одещину, Чернігівщину, Миколаївщину та до Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка.

«Нам дуже приємно, що «Видавництво Старого Лева»  було офіційним партнером Української бібліотечної асоціації у 2016 році, а цьогоріч запросило нас до нової співпраці, – розповіла Ярослава Сошинська – виконавчий директор Української бібліотечної асоціації. – Українські соціальні мережі останніми тижнями повняться дискусією – що і де читають українці? Чи знаходять вони у бібліотеках улюблену книгу або новинку? Пропонуються численні варіанти щодо державних закупівель нових видань для публічних бібліотек. І знову мова переважно йде про гроші. А от колектив Старого Лева, не втручаючись у такі дискусії, дарує частинку свого серця читачам бібліотек».

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.