Розваги

У Франківську можна буде голосувати за найкращі компанії в конкурсі “Народний бренд”

Google+PinterestLinkedInTumblr
У жовтні в Івано-Франківську стартує конкурс компаній «Народний бренд».

Репортер розповідає про умови участі в конкурсі та як проголосувати за найкращих.

Вже з 1 жовтня розпочинається всеукраїнський конкурс «Народний бренд 2021». У ньому можуть взяти участь представники місцевого бізнесу в Івано-Франківську.

Двадцятий рік поспіль найбільша регіональна медіа корпорація «RIA Media» проводить конкурс серед компаній «Народний бренд». Ідею перейняли в американських колег, які приїздили у Вінницю обмінюватися досвідом.

Усе починалося з п’яти міст, з часом географія значно розширилась. Цьогоріч конкурс вперше відбудеться і в Івано-Франківську. 

Акція мала успіх, а її престижність люди відчули вже наступного року.

Спочатку за улюблену фірму, підприємство чи виробника міста голосували в газетних анкетах. Щоб уникнути ознак нездорової конкуренції, зробити конкурс більш надійним, захищеним та позбавитися рутинної роботи з підрахунками голосів, у 2006 році його перевели в онлайн.

Тепер визнання найкращих компаній відбувається шляхом голосування, який проводить сайт «ТОП 20». Кожен може спостерігати в режимі реального часу на якій позиції знаходиться той чи інший бренд. Також можна ознайомитись з карткою та відгуками кожного учасника, віддати свій голос.

Конкуренція серед торгових марок і підприємств на сьогодні є значно. Тому цьогоріч конкурс відбуватиметься в 23 містах України.

В Івано-Франківську взяти участь в «Народному бренді» можуть лише ті компанії, які фізично знаходяться у нашому місті, а голосувати за кращий локальний бізнес можуть також лише жителі міста. Такі обмеження існують для того, щоб люди обирали найкращих саме серед тих брендів, якими дійсно самі користуються.

Як стати учасником?

До конкурсу  «Народний  бренд» можуть долучитись усі місцеві компанії, якщо є відповідна їхній діяльності номінація. Голосування триватиме два  місяці — з 1 жовтня до 30 листопада 2021 року. Список учасників «Народного Бренду» може доповнюватись по 29 листопада.

У «Народному бренді» беруть участь компанії, які:
 • територіально розміщуються у відповідному регіоні Україні;
 • вид діяльності відповідає перерахованим номінаціям конкурсу;
 • розміщуються в каталозі «ТОП 20» на платній чи безоплатній основі.

Чи є різниця відображення компанії у списку (в залежності від виду розміщення) на платному та безоплатному пакеті?

Першими виводяться логотипи компанії, які розміщуються на пакеті «Gold». Далі логотипи компаній на пакетах «VIP», «Стандарт» та «Базовий».Наступними відображаються назви компаній, які розміщуються у каталозі «ТОП 20» безкоштовно. Логотипи компаній з однаковим пакетом розміщення відображаються, не на фіксованих місцях, а рандомно.

Якщо компанії немає в каталозі«ТОП 20», або у відповідній номінації вона може звернутись до адміністрації сайту (свого менеджера), щоб її додали до списку учасників.

Компанія має право взяти участь в одному місті лише в одній номінації!

Якщо ж вашої компанії немає у каталозі «ТОП 20» або у відповідній номінації, ви можете залишити заявку:

 • за номером телефону +38 (098) 561 22 21.
 • написавши на пошту brand@top20.ua.
 • у формі за посиланням.

Ознайомитись з номінаціями, за якими відбувається голосування, можна на сайті top20.ua

Організатор конкурсу залишає за собою право скасувати голоси з вагомими ознаками неправдивості:
 • голоси з інших областей від користувачів, що не мають причастя до конкретного регіону (наприклад, приймаються голоси з міста Вінниці та Вінницької області);
 • голоси від жителів інших країн;
 • велика кількість голосів з однієї IP адреси з малим інтервалом часу;
 • голоси куплені за допомогою сервісів накрутки.

Організатори конкурсу мають право використовувати дані, які користувач вводить на сайт під час голосування, в тому числі передавати їх партнерам.

Як проходить голосування і визначення переможців?

Система голосування у «Народному бренді» проста і максимально об‘єктивна. На сайті top20.ua є категорії, у яких кожен житель (місто) може знайти свої улюблені бренди.

Віддати голос теж дуже просто. Для участі у розіграші призів потрібно лише зробити репост з голосування собі на сторінку в соцмережі і не видаляти його до завершення конкурсу. Задля чесності — один користувач може проголосувати лише раз.

Щоб проголосувати в конкурсі, необхідно:
 • обрати одну із номінацій, знайти бренд, за який Ви віддасте свій голос та натиснути на кнопку «Проголосувати»;
 • далі потрібно пройти авторизацію за номером телефону, через смс (двічі проголосувати з одного номеру не можна);
 • продовжуйте обирати найкращих, поки не проголосуєте в десяти номінаціях;
 • щоб завершити голосування — натисніть на кнопку в правому верхньому кутку;
 • зробіть репост в соцмережах і не видаляйте його до закінчення конкурсу — тоді Ви автоматично станете учасником розіграшу подарунків.

Якщо Ви вже почали голосування, не встигли закінчили, інформація про Вас зберігається, і Ви можете продовжити голосування в будь-який час.

Кожен голос зараховується в загальний залік бренду. За результатами голосування буде складено рейтинг усіх компаній. Переможці будуть нагороджені відзнаками «Народний бренд».

До старту голосування учасники вже матимуть певну кількість голосів за те, що протягом року отримували позитивні відгуки в період з 1 вересня 2020 року по 31 серпня 2021 року. Один позитивний відгук дорівнює одному голосу. Далі розпочинається найважливіше — формування рейтингу і визначення переможців. Хто на першому  місці, той і є переможцем конкретної номінації.

Більш детальніше ознайомитись з правилами можна за посиланням.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.