Розваги Фото

У Франківську Макс Кідрук презентував “Жорстоке небо”

Google+PinterestLinkedInTumblr

У книгарні «Є» відомий письменник Макс Кідрук презентував франківцям свій новий роман-трилер – «Жорстоке небо».

DSC_2442

 

За словами письменника його новий роман – це суміш класичного технотрилеру і детективу.

DSC_2443

«В цьому романі нема домішок містики чи наукової фантастики, – розповідає Кідрук. – Це абсолютно реальна драматична історія. Все починається з того, що український авіабудівний концерт імені Аронова продає перших два літаки французькій авіакомпанії. Все гаразд, але під час другого ж вильоту один з літаків розбивається, влітаючи в снігоочисник, який виїхав на злітну смугу. Загинули люди, ведеться слідство. Від України відправляють Діану Столяр – доньку конструктора, який спроектував літак. У жінки купа власних проблем – двоє дітей, кіт, чоловік письменник-невдаха й розслідування авіакатастрофи. Але хтось дуже не хоче, щоб вона дізналася правду…»

Цікаво, що вперше в Кідрука вийшов твір, де головною героїнею є жінка. Письменник розповідає, що йому часто дорікали за надмірну пацанячість «Бота» чи «Твердині» і таким чином дали виклик.

DSC_2445

«І я його прийняв, – каже Кідрук. – Я ставився до персонажа дуже прискіпливо, прописував надзвичайно ретельно. Заміряв кожен рух, думку, жест зі своїх знайомих такого ж віку. Я безсоромно тягнув, у лапках, якісь речі з їхнього гардеробу. Для мене було відкриття, що з персонажу жінки можна  витягти значно більше цікавих, стьобних моментів, ніж з чоловіка».

DSC_2448

Багатьох цікавив містичний збіг сюжету з нещодавньою авіакатастрофою в Росії. В ніч на 21 жовтня в аеропорту Внуково розбився приватний літак «Falcon 50», який врізався у снігоочисник, який виїхав на злітну смугу.

DSC_2446

«Це просто збіг, – коментує Кідрук. – Мало, хто ставив питання: якого біса і жовтні снігоочисник був на смузі? Я вже казав, що не вірю в цю всю хіромантію, але мені зараз трохи моторошно дивитися на цю книгу».

DSC_2451 DSC_2450 DSC_2447 DSC_2449 DSC_2439 DSC_2440 DSC_2438

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.