Розваги

У Франківську київські арт-критики розказували про систему мистецького світу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У відкритому громадському просторі «Urban Space 100» в рамках проекту «Теплий Арт» відбулася вже друга лекція в «Відкритого мистецького лекторію».

IMG_5813

Цього разу франківцям розказували про механізми функціонування мистецького світу, про кураторів, дилерів та критиків, а також порівняли системи сучасного мистецтва в світі та в Україні. Лекцію підготували арт-критики Марія Ланько та Ліза Герман з Києва.

«Відкритий мистецьки лекторій» – це ще одна з ініціатив, яка впроваджується середовищем «Тепле місто».

IMG_5746

Нагадаємо, гостем першого лекторію був медіа-художник Сергій Петлюк.

IMG_5798

Довідка: Марія Ланько- арт-менеджер, критик. Працювала в українських мистецьких інституціях: «Карась Галереї» , Фонді розвитку сучасного мистецтва «Ейдос», арт-центрі «Я Галерея». Брала участь у програмі стажування в музеї «Peggy Guggenheim Collection» у Венеції та кураторській резиденції в Node Center for Curatorial Studies в Берліні .
Ліза Герман- мистецтвознавець, арт-критик. Досліджує історію кураторства та художніх виставок міжнародної та української арт-сцени. В якості менеджера мистецьких проектів співпрацювала з галереєю Людмили Березницької, Фондом розвитку сучасного мистецтва «Ейдос», фестивалем сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project. Приймала участь у Young Curators Workshop на Берлінській бієнале.

Серед довгострокових проектів – дослідницька онлайн-платформа «Відкритий архів».

Марія і Ліза в 2013 р. закінчили дворічну програму «Кураторська платформа» в PinchukArtCentr. Також приймали участь у Московській річній кураторській школі Віктора Мізіано (2014).

IMG_5810 IMG_5757 IMG_5748 IMG_5746

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: