Розваги Фото

У Франківську Артем Чапай презентував «Червону зону»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 30 липня, у книгарні «Є» відбулася презентація нової книжки від відомого письменника та мандрівника Артема Чапая — «Червона зона».

За словами автора, це його перша художня книжка та перша спроба писати щось серйозне. До того, каже, виходило щось спонтанне. А спонтанним Артем називає свої мандрівні книжки «Авантюра» та «Подорож із Мамайотою в пошуках України».

chapay

«Червона зона» – це гостросюжетний роман написаний за канонами такої собі голівудщини, – характеризує письменник нову книжку. – Але там немає «хепі енду» чи ліричного розмусолювання. Це твір про вигаданий світ, який, на жаль, може стати реальністю».

Отож, книжка Чапая розповідає про два світи. В одному живуть захищені люди, які ні в чому собі не відмовляють – це така зелена зона. В червоній зоні живуть люди, які нехай і виживають, але постійно під загрозою втрати роботи, можливості прогодувати свої сім’ї.

«Також це книжка про масові протести, які призводять до смерті людей, – розповідає Артем Чапай. – Вона була здана в друк ще до Євромайдану. Тут описано якісь загальні картини, які справджуються, але вони писалися на основі інших країн світу, далеко до того, коли почався Євромайдан, АТО. Тоді мені здавалося, що я в цій книжці занадто згущую фарби, бо такого не може бути. Зараз ця книга видається не лише реалістичною, а в чомусь навіть м’якша від того, що відбувається зараз».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.