Розваги

Творці фільму «Кіборги» розкажуть франківцям, як і чому зняли кіно про Донецький аеропорт

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 2 грудня, о 16.20 в холі Театру Кіно «Люм’єр»відбудеться зустріч іванофранківців з творчою групою українського фільму «Кіборги».

Фільм « Кіборги», це повнометражний художній фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі. «Кіборги» – фільм не про війну, а про мир, який зароджується всередині цієї війни. Його герої багато міркують про те, чому все це сталося, навіщо вони тут і яку країну хочуть побудувати.

«П’ятеро головних героїв – це збірні образи, які були списані з реальних кіборгів, – розповіла сценарист фільму Наталя Ворожбит. – Серед героїв фільму є представники Збройних сил та добровольчого підрозділу, юний патріот і дорослий боєць, що не всидів на дивані перед телевізором. Так само було і в терміналі: там зустрічалися різні люди, для яких захист батьківщини став справою честі. Консультації і численні інтерв’ю, на основі яких і був написаний сценарій, я отримала від бійців Андрія Шараскіна, Євгенія Жукова, Олександра Трепака, надихалася подвигами Євгенія Межевікіна, Кирила Недрі і багатьох інших бійців, що утримували аеропорт».

«Ще одним героєм фільму став мобільний зв’язок, адже для хлопців дуже важливий був зв’язок із зовнішнім світом, із рідними, між собою. І ми вдячні, що оператор Київстар підтримав наш фільм і допоміг реалізувати якісні зйомки», – каже продюсер фільму Іванна Дядюра.

До теми: 5 гривень з кожного квитка на «Кіборгів» будуть перераховані сім’ям загиблих (ВІДЕО)

«На мою думку, фільм «Кіборги» виходить дуже на часі,  – переконаний голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко. – Ми не маємо права забувати тих, хто дав змогу нам щоранку прокидатися і робити свою роботу. Я дивитимуся фільм разом з усіма глядачами, але я впевнений в одному – нам потрібно щодня пам’ятати про ці події»

На зустрічі будуть присутні режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв, актори Макар Тихомиров та Роман Ясіновський та продюсер фільму Іванна Дядюра.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.