Розваги

ТМ «Ласунка» подарує чудові спогади жителям Івано-Франківська!

Google+PinterestLinkedInTumblr
Івано-Франківськ, готуйся, дуже скоро – 19 та 20 вересня відбудеться цікавий захід, що проходить в рамках рекламної кампанії «Виробник щастя» від ТМ «Ласунка». Яскравий джип-пікап проїдеться по вулицях міста, поспішаючи доставити чудові враження та позитивні емоції всім, хто їх потребує.

Оригінальна машина розфарбована в кольори бренду (червоний і білий), а з її кузова визирає гігантська інсталяція ріжка «Гран-Прі». Імпровізоване морозиво оснащене підсвічуванням, щоб за дві секунди створити святкову атмосферу в будь-який час доби.

Команда «Ласунка» пригощатиме влаштовуватиме цікаві конкурси та даруватиме приємні сувеніри, роблячи зупинки в місцях громадського відпочинку. Для вас цікавий захід стане приємною несподіванкою. Малюки напевно будуть у захваті, коли під час традиційної прогулянки по парку наткнуться на прикольний пікап з морозивом, веселою музикою, веселими розіграшами та, звичайно, хорошими призами.

Ознайомитися з акціями та конкурсами, що проводить ТМ «Ласунка», купити морозиво оптом або дізнатися про нові позиції в асортименті можна за посиланням https://lasunka.com/morozyvo-lasunka/

Не пропустіть можливості взяти участь в яскравому сімейному святі – беріть із собою дітей, родичів, друзів і вирушайте за позитивними емоціями та яскравими враженнями!

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.