Розваги

Таємниці популярності ізраїльської косметики

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ізраїльська косметика – справжня знахідка для жінок, які хочуть попередити раннє старіння обличчя, позбутись візуальних недоліків і підтримувати хороший стан шкіри протягом багатьох років. Продукція завоювала популярність не тільки завдяки високій ефективності, а й конкурентній ціні, адже за рівнем якості косметику сміливо можно відносити до сегменту “люкс”.

Особливості ізраїльської косметики

Головна причина, з якої купують засоби по догляду з Ізраїлю, – їх натуральність. В складі немає синтетичних речовин, парабенів та інших компонентів, які можуть викликати алергічну реакцію чи інші негативні наслідки. Яскравий представник на світовому ринку – бренд Christina. Саме його обирає значна кількість косметологів в країнах Європи, а також в Україні.

Косметика з Ізраїлю https://christinacosmetics.ua/ популярна, тому що засоби по догляду:

  • унікальні. Для більшості продукції використовуються грязі Мертвого моря;
  • високої якості.Виробник береже відмінну репутацію, вся косметика відповідає міжнародним стандартам якості;
  • безпечні. Продукцію використовують для лікування шкіри, для усунення наслідків акне, а також призначають в якості базового догляду жінкам з проблемною, чутливою шкірою..

Майже вся ізраїльська косметика виконує не лише косметичну, а і лікувальну роль. Можна покращити стан обличчя, позбутись серйозних дерматологічних проблем, зменшити глибину зморшок. Інноваційні засоби знімають почервоніння, вирівнюють рельєф і тон епідермісу.

Продукція з Ізраїлю підходить не тільки для домашнього догляду. Найчастіше її використовують в салонах краси.

Продуктова лінійка

Ізраїльські виробники випускають різну косметику для догляду. Всі засоби можна умовно поділити на групи відповідно до функцій, які вони виконують:

  • очищення. Продукція допомагає розкрити пори, позбутись сальних пробок, чорних точок і мертвих клітин;
  • відновлення. Засоби призначені для зняття втоми і ознак недосипання. Косметика такого типу підходить для тих, в кого сіра, тьмяна і в’яла шкіра;
  • розгладження. Деякі лінійки призначені для підтяжки шкіри. Продукція допомагає візуально омолодити обличчя;
  • зволоження. Косметика допоможе нормалізувати водний баланс шкіри і позбавитись сухості;
  • живлення. Засоби містять амінокислоти, мінерали і вітаміни, які необхідні для підтримки нормального стану дерми;
  • захист. Спеціальна продукція надійно захищає обличчя від агресивного впливу високої і низької температури, ультрафіолетових променів.

Ізраїльські виробники потурбувались про те, щоб кожна жінка могла підібрати для себе найкращі засоби для догляду, які збережуть молодість.

Креми, сироватки і гелі підходять для покупців різних вікових категорій. В асортименті представлені товари для різних типів шкіри, але з вибором найкраще допоможе косметолог або спеціаліст бренду.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні